امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ...جواب 87 سوال>>کلید سوالات برنامه ریزی شهری
سلام
ابتدا سوالات را دانلود کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
و سپس در همین تاپیک سوالاتی را که جوابشان را مطمئنید بزارید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط نعیمه حیدری ، tabe ، mardin
از رتبه های برتر کنکور هم تقاضا داریم که سوالاتی را که مطمئن هستند بزارند.

البته رتبه های یک و دو رقمی امسال هم کمک کنند.

پاسخ
بابا کجایین پاشین جواب سوالا رو بگین دیگه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است: از رتبه های برتر کنکور هم تقاضا داریم که سوالاتی را که مطمئن هستند بزارند.

میگما؟؟
حالا اینکه گذشت؟؟
برنامه واسه مرحله دو چیه؟؟ چکار کنیم جبران بشه؟؟ من هیچی نمیدونم.....

کمک میخوام

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۱۰:۳۲ صبح)سوره نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است: از رتبه های برتر کنکور هم تقاضا داریم که سوالاتی را که مطمئن هستند بزارند.

میگما؟؟
    حالا اینکه گذشت؟؟
    برنامه واسه مرحله دو چیه؟؟ چکار کنیم جبران بشه؟؟ من هیچی نمیدونم.....

کمک میخوام
    سلام بزودی شروع خواهیم کرد.

پاسخ
    [/quote]
    سلام بزودی شروع خواهیم کرد.
    [/quote]

سخته؟؟؟؟ بازم باید کتاب خوند و مطالعه کرد؟؟ یا بریم کلاس اسکیس؟؟؟

پاسخ
    چه سوالی چه جوابی؟ ای بابا..جز تعداد کمی از سوالا جوابا کاملا واضح و روشن بود متاسفانه هرکی که فقط 2تا کتابم میخوند میتونست به اون سوالا جواب بده واقعا حیف وقتی که واسه خوندن گذاشتیم...
    آخرین ارسال های من :

هیس....
    حرف نزن....
    صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
    پاسخ
    سوره فعلا کمی استراحت کن بعدا نری دوباره زحمت بکشی کتاب ورق بزنی مرحله دو اصلا ربطی به کتاب خوندن نداره فقط باید مقاله بخونی بعدش باید کلاس بری چون بچه ها خیلی خوب نتیجه گرفتن اما بدون تعارف بگم اونایی که غیر شهرسازین کلاس نرن صدرصد قبول نمیشن

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۱۱:۳۱ صبح)avindar1367 نوشته است: سوره فعلا کمی استراحت کن بعدا نری دوباره زحمت بکشی کتاب ورق بزنی مرحله دو اصلا ربطی به کتاب خوندن نداره فقط باید مقاله بخونی بعدش باید کلاس بری چون بچه ها خیلی خوب نتیجه گرفتن اما بدون تعارف بگم اونایی که غیر شهرسازین کلاس نرن صدرصد قبول نمیشن

ولی من معماری بودم
    کار دستم از بچه های شهرسازی قوی تره
    میدونم باید از سراحی از کجا شروع کنم

پاسخ
    سلام به همگی.من نظرم رو سوالات مباحث عمومی اینه.ببخشید 1 سالی از جو کنکور دور بودم و حتما توی جوابا غلط وجود داره و دوستانی که میتون اطلاح کنند جواب هارو کمک زیادی کردند به دوستان خودشون.
    31)3
    32)2
    33)1
    34)4
    35)2
    36)2
    37)1
    38)2
    39)4
    40)3
    41)3
    42)2
    43)4
    44)1
    45)
    46)
    47)3
    48)3
    49)4
    50)2
    51)1
    52)3
    53)4
    54)4
    55)2
    56)4
    57)3
    58)1
    59)4
    60)2
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، مقدم ، farnoosh joon ، tabe ، mehdime007 ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,600 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,015 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,605 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,422 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,926 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,135 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان