امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب 60 سوال مباحث عمومي و مباني نظري برنامه ریزی شهری
ببخشید یه سوال ذیگه اینکه سواله ابن خلدون بخاطره اینکه اسمی از روستا نبود من تجمل رو زدم نظرتون چیه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۵:۵۲ عصر)*sara نوشته است: ببخشید یه سوال ذیگه اینکه سواله ابن خلدون بخاطره اینکه اسمی از روستا نبود من تجمل رو زدم نظرتون چیه؟

ولله خانم مهندس من براساس معلومات خودم جواب تست ها رو دادم مطئنم شما بهتر از من در اين زمينه اطلاعات داريد . من جا شما باشم ديگه بي خيالشون ميشم تموم شد رفت :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط *sara
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۵:۵۲ عصر)*sara نوشته است: ببخشید یه سوال ذیگه اینکه سواله ابن خلدون بخاطره اینکه اسمی از روستا نبود من تجمل رو زدم نظرتون چیه؟

این از همون سوالای مفهومی بود که می گفتم .16
    به نظر من گزینه دولت میشد . چونکه دولت ها هستند که وقتی درگیر تجمل میشن باعث زوال شهر می شن و یا برعکس . سوال هم گفته بود اصلی ترین عامل که میشد دولت . ولی واقعا این سوال اصلا جالب نیست چونکه همه نظریه رو میدونیم ولی اینکه بیان و با کلمات بازی کنند وااااااقعا حس بدی به وجود میاره 31 و هر شهرسازی می تونه برای گزینه مورد نظرش 2 خط دلیل و برهان بیاره
    22
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط *sara
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۷:۱۸ عصر).Utopia نوشته است:

این از همون سوالای مفهومی بود که می گفتم .16
    به نظر من گزینه دولت میشد . چونکه دولت ها هستند که وقتی درگیر تجمل میشن باعث زوال شهر می شن و یا برعکس . سوال هم گفته بود اصلی ترین عامل که میشد دولت . ولی واقعا این سوال اصلا جالب نیست چونکه همه نظریه رو میدونیم ولی اینکه بیان و با کلمات بازی کنند وااااااقعا حس بدی به وجود میاره 31 و هر شهرسازی می تونه برای گزینه مورد نظرش 2 خط دلیل و برهان بیاره
    22

بله دقیقا2

پاسخ
    سلام دوستا امروز امتحان مجموعه معماری 92 چطور بود؟
    کسی جواب سوالات رو داره ؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۸:۵۸ عصر)majid689 نوشته است: سلام دوستا امروز امتحان مجموعه معماری 92 چطور بود؟
      کسی جواب سوالات رو داره ؟
      سلام به لینک زیر بروید
      http://www.iranmemar.com/showthread.php?...to=newpost
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      بد نبوود ...

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        این طراحی بود یا برنامه ریزی؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          in tarahi bood ya barname rizii?

پاسخ
          (۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۱۲:۴۶ صبح)mahnoush نوشته است: این طراحی بود یا برنامه ریزی؟
          برنامه ریزی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,100 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,459 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,049 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,634 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,905 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,452 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,173 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 994 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان