امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب 60 سوال مباحث عمومي و مباني نظري برنامه ریزی شهری
سلام
38 چرا3 نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۰:۳۹ صبح)sajadbazzaz نوشته است: سلام
    38 چرا3 نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

38 گرينه3درسته113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ولی اگه این نکته مد نظر طراح باشه سال 71 سازمان برنامه و بودجه وجود داشت و سال 78-79 به سازمان مدیریت و برنامه ریزی تغییر پیدا کرده شاید گزینه 3 غلط باشه شایدم درست باشه کسی چه میدونه. مثل یک تخم مرغ شانسی.3
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
    [quote='zolatan' pid='43788' dateline='1360483920']
    ولی اگه این نکته مد نظر طراح باشه سال 71 سازمان برنامه و بودجه وجود داشت و سال 78-79 به سازمان مدیریت و برنامه ریزی تغییر پیدا کرده شاید گزینه 3 غلط باشه شایدم درست باشه کسی چه میدونه. مثل یک تخم مرغ شانسی.3
    [/q

سلام
    طرح کالبدی ملی و منطقه ای درستره. نه فقط کلبدی ملی.
    در کل سوال بی انصافیه.

پاسخ
    سوالای امسال شبیه سوالای تیزهوشان بود !! خود شهرسازا هم در بعضی گزینه به شک افتادن ! من نمیدونم اونی که شهرسازه باید از این آزمون سربلند بیرون بیاد یا اونی که معما و بازی های پازلی بیشتر انجام میده 22
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط tabe
    سوال 36 هم به احتمال زیاد 3درسته.
    متاسفانه خودم 2زدم.

پاسخ
    اینو لطفا هر کی واقعا میدونه جواب بده
    نسبت جنسی مگه افزایش پیدا نکرده؟
    پسرا بیشتر نشدن مگه؟

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۸:۳۸ عصر)sajadbazzaz نوشته است: اینو لطفا هر کی واقعا میدونه جواب بده
    نسبت جنسی مگه افزایش پیدا نکرده؟
    پسرا بیشتر نشدن مگه؟

نسبت جنسی در سال 85، 104 بوده و سال 90 شده 102 پس کاهش پیدا کرده دقت کنید که زیاد شدن تعداد پسرا مهم نیست مهم نسبت تعداد مرد به زنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,693 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,022 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,877 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,146 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 980 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان