امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفترچه سوالات و پاسخنامه تستي ارشد مجموعه معماري 1392
دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (دفترچه A505 )
روز جمعه 91/11/20 ساعت 8 صبح
(براي دانلود براي تمام اعضا دوباره در سايت آپلود گرديد.)

.pdf   سوالات ارشد معماري 1392.pdf (اندازه: 4.14 MB / تعداد دفعات دریافت: 565)

دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 )

.pdf   دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (مدرسان شریف).pdf (اندازه: 1.59 MB / تعداد دفعات دریافت: 375)

پاسخنامه تستی ارشد معماری 92 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 )

.pdf   پاسخنامه تستی ارشد معماری 92 (مدرسان شریف).pdf (اندازه: 387.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 338)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Arch Mahmoud ، archiman ، Ghanaatpisheh.mojtaba ، مهسا_mahsa ، Ƒanos ، century21 ، atelieahjam
سلام کسی جواب سوالات مجموعه معماری رو داره ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوست عزيز ، فعلا در برخي سايت ها سوالات در حال بررسي هستند و به محض اينكه پاسخنامه اي از سوي موسسه هاي آموزشي معتبر معماري و همچنين پاسخنامه سازمان سنجش (29 بهمن) منتشر بشه در همين تاپيك قرار خواهد گرفت.

پاسخ
     سپاس شده توسط Ghanaatpisheh.mojtaba ، century21
    113ای ول ماشالا عجب سایتی عاشقت شدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط MHAKBARI ، century21
      پاسخنامه تستی ارشد معماری 92 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 ) در بالای صفحه اضافه شد.

.pdf   پاسخنامه تستی ارشد معماری 92 (مدرسان شریف).pdf (اندازه: 387.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 80)

پاسخ
       سپاس شده توسط مهسا_mahsa ، atelieahjam
      فایل دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 ) نمیتونم دانلود کنم!

لطفا برسی کنید
      آخرین ارسال های من :

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۰:۱۸ عصر)shadi13 نوشته است: فایل دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 ) نمیتونم دانلود کنم! لطفا برسی کنید

بررسي شد مشكلي در دانلودش نبود.

پاسخ
       سپاس شده توسط مهسا_mahsa
      مرسی حل شد

پاسخ
       سپاس شده توسط MHAKBARI
      113vaghean ali budddd.mer30

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط MHAKBARI
        (۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۰:۲۴ عصر)MH-AKBARI نوشته است:
        (۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۰:۱۸ عصر)shadi13 نوشته است: فایل دفترچه سوالات كنكور سراسري ارشد مجموعه معماری 1392 (مدرسان شریف) (دفترچه C505 ) نمیتونم دانلود کنم! لطفا برسی کنید

بررسي شد مشكلي در دانلودش نبود.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            سوالات کنکور كارشناسي ارشد معماری دانشگاه آزاد سال 1391 MHAKBARI 1 3,290 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: Mostafa.gh
            سوال اسکیس کنکور ارشد معماری- دانشگاه آزاد 1393 MHAKBARI 1 3,458 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۲۲ عصر
          آخرین ارسال: Mostafa.gh
            دانلود سوالات کنکور سراسری ارشد (مجموعه معماری)1393 MHAKBARI 8 4,764 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۵۵ عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            آزمون ششم مرکز معماری 94 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,768 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۱:۴۷ عصر
            آزمون پنجم ایوانخانه معمار 94- 21 آذر 93 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 1 1,513 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۴۶ صبح
            آزمون چهارم ایوانخانه معمار 94- 7 آذر 93 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,170 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۶:۴۸ عصر
            آزمون پنجم مرکز معماری 94- 21 آذر 93 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,374 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۶:۱۵ عصر
            سوال آزمون اسکیس کارشناسی ارشد معماری سال 92 leila 1 2,012 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۱۹ عصر
            دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد مجموعه مدیریت پروژه و ساخت 93 MHAKBARI 4 2,923 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۱:۰۵ صبح
            سوالات و پاسخنامه تشريحي كنكور كارشناسي ارشد معماري سراسری 91 MHAKBARI 3 9,490 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۰۴ عصر
          آخرین ارسال: shaftaloo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان