امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب شهرساز سال با رای شهرسازان سایت ایران شهرساز
سلام دوستان

سایت ایران شهرساز در ادامه طرح و ایده های موفق این بار شهرساز سال را با رای شهرسازان انتخاب میکند.

لطفا نظرات خود را بزارید... تا در نهایت این کار بزرگ شروع شود.

شهرسازان برتر کشور باید رزومه خود را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com بفرستند تا در لیست قرار گیرند.

نام شهرساز همراه با مصاجبه اختصاصی سایت در فصل نامه ایران شهرساز منتشر خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، tabe ، elham90
سلام مهندس فکر میکنم ایده خوبی باشه ولی برای این شهرساز برتر در وهله اول اگر یکسری ایتم و مشخصاتی اعلام بشه تا بر اساس ان کسانی که دارای ان مشخصات و یا نزدیک به ان هستند رزومه و فایل خود را ارسال نمایند.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر)Maravia نوشته است: سلام مهندس فکر میکنم ایده خوبی باشه ولی برای این شهرساز برتر در وهله اول اگر یکسری ایتم و مشخصاتی اعلام بشه تا بر اساس ان کسانی که دارای ان مشخصات و یا نزدیک به ان هستند رزومه و فایل خود را ارسال نمایند.

به نظر باید برای سال اول آیتم های کمتری را در نظر بگیریم.
دوستان آیتم ها را لیست کنند تا در نهایت به نتیجه برسیم.
چون شهرساز سال است بهتره آیتم هایی خاص برای سال منتهی به انتخاب هم در نظر بگیریم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,334 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,138 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان