ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
طراحی شهری
سلام دوستان من هرجور فکر میکنم به این نتیجه میرسم سازمان سنجش اعتبار خودشو به عنوان بالاترین مقام تعیین کننده ی سطح علمی کشور بسان سیاسیون ما با عدم طرح سوال جدید زبان در مجموعه ی سوالات طراحی شهری از دست داده .لطفا جهت احقاق حق خودتون هم که شده اعتراض خودتون رو اعلام کنین .
سوال کنکور 2 تا تکراری میاد نه!!!5 تا تکراری میاد .....نه 15 تا. این فاجعه هست
لطفا تا دیر نشده اقدام کنین
مسیر اعتراض رو مشخص کنین لطفا

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sahab
2
RE: طراحی شهری
سلام پارسال اسکیس ها اینقدر پایین دادن این همه اعتراض چه نتیجه ای داد؟باور کنین فقط خودمونو سبک میکنیم.خدا از سرشون نگذره

آخرین ارسال های من :
    3
    vaghean rast migid vali chekar mishe kard?tanha rahesh ineke be 20.30z bezanid,shayad ye gozaresh dadano,onaham zaribesho 1kardan laaghal

آخرین ارسال های من :
      4
      هیچ فایده ای نداره
      تو این مملکت کدوم اعتراض ثمربخش بوده که این باشه
      حیف این همه زحمتی که کنکوری ها تو یه سال می کشن اگه این انرژیو رو یه فعالیت علمی می گذاشتن تا الان کلی پیشرفت حاصل شده بود !

آخرین ارسال های من :
        5
        kheeiliaa mese man kheilii zahmat keshidan az tabestoon ,hafteye akharam hameye konkoraro zadim ,faghat 91 o nadashtim ke joda kharidimo shabe konkor hamaro joz zaban pasokhnameye tashrihisho nega kardi,shans az hamoon zabane 91 omad,!!kheili rikhtim beham

6
        age bekhaym mitunim baham eteraz konim faghat bnayad tetademun ziyad bashe.in hemaghate sazman sanzeso miresune ke hamchin kar ro kard tu in mazera hame zarar dadan che unai ke zaban kar kardan che unai ke kar nakardan

7
        slm bacheha age bekhaim eteraz bedim ba in tedad kam ke kari nemitonim bokonim say konin tedado ziyad konim
        آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
        8
        khodetuno sabok nakonid ina az khodeshun motmaen budan ke hamchin kari kardan. hosele nadaran ke

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 439 1396-3-20، 12:08 صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 332 1396-3-16، 06:03 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 241 1396-3-16، 06:03 عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 671 1396-2-13، 04:39 عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 384 1396-1-27، 11:21 عصر
            عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 1,215 1395-11-16، 12:02 صبح
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 569 1395-9-18، 02:43 صبح
            خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 597 1395-9-12، 02:46 عصر
            سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 868 1395-5-8، 03:34 عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 745 1395-4-30، 07:54 عصر
          آخرین ارسال: f.e
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
            درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
            مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل