امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی شهری
سلام دوستان من هرجور فکر میکنم به این نتیجه میرسم سازمان سنجش اعتبار خودشو به عنوان بالاترین مقام تعیین کننده ی سطح علمی کشور بسان سیاسیون ما با عدم طرح سوال جدید زبان در مجموعه ی سوالات طراحی شهری از دست داده .لطفا جهت احقاق حق خودتون هم که شده اعتراض خودتون رو اعلام کنین .
سوال کنکور 2 تا تکراری میاد نه!!!5 تا تکراری میاد .....نه 15 تا. این فاجعه هست
لطفا تا دیر نشده اقدام کنین
مسیر اعتراض رو مشخص کنین لطفا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
سلام پارسال اسکیس ها اینقدر پایین دادن این همه اعتراض چه نتیجه ای داد؟باور کنین فقط خودمونو سبک میکنیم.خدا از سرشون نگذره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab
    vaghean rast migid vali chekar mishe kard?tanha rahesh ineke be 20.30z bezanid,shayad ye gozaresh dadano,onaham zaribesho 1kardan laaghal

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      هیچ فایده ای نداره
      تو این مملکت کدوم اعتراض ثمربخش بوده که این باشه
      حیف این همه زحمتی که کنکوری ها تو یه سال می کشن اگه این انرژیو رو یه فعالیت علمی می گذاشتن تا الان کلی پیشرفت حاصل شده بود !

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Sahab
        kheeiliaa mese man kheilii zahmat keshidan az tabestoon ,hafteye akharam hameye konkoraro zadim ,faghat 91 o nadashtim ke joda kharidimo shabe konkor hamaro joz zaban pasokhnameye tashrihisho nega kardi,shans az hamoon zabane 91 omad,!!kheili rikhtim beham

پاسخ
        age bekhaym mitunim baham eteraz konim faghat bnayad tetademun ziyad bashe.in hemaghate sazman sanzeso miresune ke hamchin kar ro kard tu in mazera hame zarar dadan che unai ke zaban kar kardan che unai ke kar nakardan

پاسخ
         سپاس شده توسط Sahab
        slm bacheha age bekhaim eteraz bedim ba in tedad kam ke kari nemitonim bokonim say konin tedado ziyad konim
        آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
        پاسخ
        khodetuno sabok nakonid ina az khodeshun motmaen budan ke hamchin kari kardan. hosele nadaran ke

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,402 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,006 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,595 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,069 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,857 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,511 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,413 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,127 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان