امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض به سوالات تکراری زبان طراحی شهری
سلام دوستان من هرجور فکر میکنم به این نتیجه میرسم سازمان سنجش اعتبار خودشو به عنوان بالاترین مقام تعیین کننده ی سطح علمی کشور با عدم طرح سوال جدید زبان در مجموعه ی سوالات طراحی شهری از دست داده .لطفا جهت احقاق حق خودتون هم که شده اعتراض خودتون رو اعلام کنین .
سوال کنکور 2 تا تکراری میاد نه!!!5 تا تکراری میاد .....نه 15 تا. این فاجعه هست
لطفا تا دیر نشده اقدام کنین
مسیر اعتراض رو مشخص کنین و به یه نتیجه ی واحد برسیم لطفا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، mery
manam ba inkar moafegham,lotfan age rahi be nazaretoon mirese matrah konid,la aghal zaribe zabano age 1konan kheili khoob mishe

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    man khahesh mikonam age kasi fekri be zehnesh mirese ya mitone komaki bokone inja matrah kone

پاسخ
    ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1

پاسخ
    نا امید نباشید ولی به نظر من وقت خودتون تلف نکنید و تمرکزتون بزارین رو مرحله بعد.هر اعتراضی هم بکنید کار خودشون می کنن
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab ، JiLa
    دوست عزیزمون راس میگه بچه ها 2
    آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۱:۲۶ صبح)**urban designer نوشته است: ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1

ولی می دونید با حذف 15 تای دوم هم حق یه عده ضایع می شه ...حق امثال من که به یه نسبت روی وکب،گرامر و درک مطلب توی امتحان وقت گذاشتن هم ضایع می شه

هرجور به موضوع نگاه کنیم بازم یه عده می سوزن تو این آتیش ...

فقط باید 15 تا برای کسانی حذف بشه که 15 تای دوم رو فقط جواب دادن 3 یکی که شاید 5 6 تا از درک مطلبا + تعدادی هم از سوالای دیگه جواب داده مسلما حفظ نکرده بوده و از سواد خودش بووده 113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۶:۲۲ صبح)NeGaR.R.S نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۱:۲۶ صبح)**urban designer نوشته است: ضریب 1 خوردنش که بی انصافیه.. کسایی که واقعا زبانشون خوب بوده و روش حساب کردن ضرر می کنن.. باید اعتراض جوری باشه که حق کسی ضایع نشه68.. 15 تا آخر رو حذف کنن فقط، این منطقی ترین راه حله!!! یعنی کسی که زبانش افتضاحه و فقط 15 تخصصی رو با حفظ کردن زده دیگه نمی تونه ادعا باسواد بودن بکنه، 15 تای اول نشون میده چه کسایی زحمت کشیدن و با سوادن و اونایی که تو این فروم ادعای تافل رو دارن معلوم می شه1

ولی می دونید با حذف 15 تای دوم هم حق یه عده ضایع می شه ...حق امثال من که به یه نسبت روی وکب،گرامر و درک مطلب توی امتحان وقت گذاشتن هم ضایع می شه

هرجور به موضوع نگاه کنیم بازم یه عده می سوزن تو این آتیش ...

فقط باید 15 تا برای کسانی حذف بشه که 15 تای دوم رو فقط جواب دادن 3 یکی که شاید 5 6 تا از درک مطلبا + تعدادی هم از سوالای دیگه جواب داده مسلما حفظ نکرده بوده و از سواد خودش بووده 113
    خانم محترم با حرفی که شما میزنین حق افرادی مثل من که فقط به 3 تا passage جواب دادن و بدون اینکه بدونم این سوالا رو پارسال دادن
    ا
    چی میشه؟
    این حرفتون منصفانه نیست!
    آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۸:۱۰ صبح)mohseni نوشته است: خانم محترم با حرفی که شما میزنین حق افرادی مثل من که فقط به 3 تا passage جواب دادن و بدون اینکه بدونم این سوالا رو پارسال دادن
    ا
    چی میشه؟
    این حرفتون منصفانه نیست!

من منظورم کسانی بود که همه ی 15 تای دوم رو درست جواب دادن .... آخه خیلی بعیده کسی بتونه هر 15 تا رو درست بزنه (این گفته من نیست بلکه یکی از آشنایان که مدرس زبان کلاس های کنکور ارشد هستند و دکترای زبان اینو گفتند، طبق تجربه تدریس 20 سالشون) یعنی شما هر 15 تا رو جواب دادید و از جواباتون مطمئنید که همش درسته ؟؟؟18

بچه ها یه چیزی بگم به نظر من که اعتراض هیچ فایده ای نداره ..مث اینکه این تکراری بودن سوالها قبلا هم بوده و در رشته های دیگه من با یکی از دوستان که صحبت می کردم گویا برای اونها هم این اتفاق افتاده سالی که کنکور افتاده و آب هم از آب تکون نخورده 26

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,424 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,129 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 976 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان