امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وال کرومات
سلام دوستان

کسی اطلاعاتی در مورد وال کرومات داره کمکم کنه؟!
آخرین ارسال های من :

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
پاسخ
وال کرومات در واقع نوعی از تخته فشرده با دانسيته متوسط MDF است که مغز آن کاملاً رنگی است. اين ويژگی سبب ميشود که پس از برش و ماشينکاری ديگر نيازی به عمليات لبه چسبانی و... نداشته باشد.همچنين ترکيب رنگهای(هشت رنگ) مختلف و آميزه ی اين مواد با روکش طبيعی ، طرحهای بديع و بی نظيری را ارائه ميکند.
فرمولاسيون خاص اين ماده سبب شده تا در مقابل رطوبت مقاوم باشد.اين ماده به سادگی سمباده ميخورد وعمر ابزارآلات در تماس با اين ماده تا سه برابر طولانی تر از MDF است.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.pdf   Valchromat-The-Facts.pdf (اندازه: 152.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، مهسا_mahsa
مرسی مهندس
لطفا اگر ممکن است هزینه استفاده از این محصول را با ام دی اف مقایسه بکنید و تصاویری از فضاهایی که در طرح آنها از این محصول استفاده شده را در سایت بگذارید ترجیحا فضاهای واقعی

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

(۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۱:۵۰ صبح)shadi13 نوشته است: مرسی مهندس
لطفا اگر ممکن است هزینه استفاده از این محصول را با ام دی اف مقایسه بکنید و تصاویری از فضاهایی که در طرح آنها از این محصول استفاده شده را در سایت بگذارید ترجیحا فضاهای واقعی

سپاس

خواهش میکنم. من توی سایت ها گشتم اما هیچ نمایندگی ای پیدا نکردم برای این محصول . شما هم تلاشتون رو بکنید ، اگر پیدا کردید با یه تماس تلفنی، حتما راهنمائیتون می کنند.
این هم یه سری عکس از دکوراسیون کار شده با این پنلها برای اطلاعات و عکس های بیشتری هم میتونید به این سایت ها مراجعه کنید :
http://interlam-design.com/gallery/valch...galleries/
http://www.valchromatsa.com/gallery/index.html

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
مرسی، راستش خودم هم تو سایت های زیادی گذاشتم ولی خبری نشد!!!
مرسی از جواب دهیتون

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان