امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
110 کتاب موثر در شهرسازی
نام 110 کتاب ونویسنده آنها که در سیر تحول شهرسازی موثر هستند -آنهایی که با قرمز مشخص شده اند تاکنون جزء سوالات کنکور بوده اند

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   110 کتاب ونویسنده-www.iranshahrsaz.com.docx (اندازه: 16.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 320)
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi ، 13-12 ، rezvan87 ، farza ، Brightness ، URBAN 98 ، javad jamshidi ، arvik ، century21 ، mojtaba1992 ، dementor ، hesam.n
(۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۰۶:۲۲ عصر)Maravia نوشته است: نام 110 کتاب ونویسنده آنها که در سیر تحول شهرسازی موثر هستند -آنهایی که با قرمز مشخص شده اند تاکنون جزء سوالات کنکور بوده اند

ممنون از شما
میشه بگید این لیست از کجا منتشر شده و به انتخاب چه کسانی بوده این کتابها

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۰۶:۲۲ عصر)Maravia نوشته است: نام 110 کتاب ونویسنده آنها که در سیر تحول شهرسازی موثر هستند -آنهایی که با قرمز مشخص شده اند تاکنون جزء سوالات کنکور بوده اند

سلام
خسته نباشید
فایلی که گذاشتید خرابه و هیچ اطلاعاتی وجود نداره.
لطفن بررسی کنید
با سپاس

نیما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام. دوست عزیز فایلی که گذاشتی هیچ گونه اطلاعات داخلش وجود نداره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فایل سفید گذاشتن دارهههههههههههههههههههه؟ واسه روحیه بچه ها بالا ببری گذاشتی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۴-۱۲، ۱۲:۳۲ عصر)Mojtaba Gohargani نوشته است: سلام. دوست عزیز فایلی که گذاشتی هیچ گونه اطلاعات داخلش وجود نداره

(۱۳۹۲-۴-۱۲، ۰۸:۰۴ عصر)rahmaninezhad نوشته است: فایل سفید گذاشتن دارهههههههههههههههههههه؟ واسه روحیه بچه ها بالا ببری گذاشتی؟

سلام فایل خالی نیست دلیل اینکه تعدادی از ارسال ها برایشان همچین مشکلی وجود دارد بدلیل مشکلی بوده که هنوز رفع نشده است فایل را الان دانلود کنید.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط dementor ، Sahab ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Photo کنگره بین المللی عمران ، معماری و شهرسازی معاصر جهان امارات - دبی alireza.gh 0 924 ۱۳۹۵-۳-۲۶، ۱۲:۵۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza.gh
        بازسازی یک میدان باستانی در کرواسی sara515 0 762 ۱۳۹۵-۱-۸، ۱۰:۰۹ عصر
      آخرین ارسال: sara515
        فراخوان اولین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی - دی 93 haydariyan 14 5,888 ۱۳۹۳-۲-۱۹، ۱۱:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        دومین همایش ملی شهرسازی و معماری در گذر زمان always alone 2 2,558 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۵۱ صبح
      آخرین ارسال: haydariyan
        همایش ملی عمران، معماری و توسعه نوین شهری ( در مرحله پذیرش مقاله) lofra 0 1,624 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: lofra
        اصول و معیارهای طراحی توقفگاه های عمومی در شهرهای امریکا haniye_s 0 1,189 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۰:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: haniye_s
        نشست تخصصی مدیریت محله در تهران: بیم ها و امیدها haniye_s 0 1,215 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۵ عصر
        تمدید ارسال مقاله اولین کنفرانس ملی معماری و شهرسازی اسلامی و ترسیم سیمای شهری پایدار haniye_s 0 1,563 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۰۶:۳۶ عصر
        انتشار کتاب بنیان های طراحی در زیباسازی شهری haniye_s 0 1,589 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۰۶:۲۴ عصر
        درس گفتارهایی در زمینه های ارزش، بافت، فضا، نقطه و نور haniye_s 0 1,275 ۱۳۹۲-۱۰-۴، ۰۶:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان