امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیرت کارگاهی.کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
سلام.
کسی میتونه در مورد مدیریت کارگاهی یا مدیریت ساختمانی کمکم کنه؟؟؟222
که من به عنوان تحقیق ب استادتحویل بدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دقیق تر توضیح بده چی میخای؟شاید من بتونم.چون دوستم رشته مهندسی پروژه میخونه.اون ممکنه بتونه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام. میشه بپرسم رشته تون چیه؟ تو رشته مهندسی معماری،واحدی بعنوان مدیریت تشکیلات کارگاه پاس میشه. منظورتون اینه که پروژه برای همچین واحدی میخواهید؟
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,130 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,332 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,316 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کسی دکتر شیعه رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ parasto_gh 7 4,237 ۱۳۹۳-۸-۱، ۱۰:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: hosbarbi
      سلام کسی در مورد موضوع جدید شکوفایی شهری مطلبی داره ؟ imanataei 4 2,295 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      مقاله ی بررسی نقش بام سبز در کاهش اثرات تغییر اقلیم شناسی رو ایا کسی هست که داشته باش alireza 1 1,422 ۱۳۹۳-۲-۳۱، ۱۲:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کسی از بچه ها در مورد اصول form based code اطلاعات داره؟ imanataei 2 1,841 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۵۷ عصر
      کسی در مورد سیاست های مسمن تو کشورهای اروپای شرقی مطلب داره؟ imanataei 7 2,653 ۱۳۹۲-۸-۵، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سلام، کسی در مورد برنامه ریزی محیطی می تونه کمک کنه. ممنون. imanataei 2 1,569 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۷:۳۸ عصر
      کسی در مورد ضریب همبستگی پیرسون چیزی میدونه؟ romisa 7 11,044 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۸:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان