امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vray advance tutorials
Wink 
با سلام.بنده محمد خیرانی هستم. تخصص ام مدل سازی در مکس هست و در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی منزل فعالیت دارم. جدیدا با نرم افزار جی آی اس آشنا شدم و علاقه مند شدم و به انجمن شما پیوستم.آموزش هایی که قرار میدم از سایت های دیگر هست که با ذکر منبع اونهارو قرار میدم.
در این آموزش به صورت تخصصی بر روی Vray material- Vray renderer بحث شده و فایل در قالب 4 پی دی اف هست.

منبع : www.majidonline.com

لینک دانلود : http://s4.picofile.com/file/7802585585/V...e.rar.html

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط century21 ، mery ، mahsa1984 ، Brightness ، sajjad21 ، nahiid
با سلام

از آشنایی با جنابعالی خوشبختم. موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی

یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد، یا کاری کن که قابل نوشتن باشد.
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۲۳، ۱۰:۵۹ عصر)century21 نوشته است: با سلام

من هم از آشنایی با شما خوشبخت ام.شما هم موفق باشید دوست عزیز
---------------------------------------------------------------------------------------------------
با عرض سلام به مدیر محترم انجمن
جناب آقای مدیر همانطور که مشاهده میکنید حساب کاربری بنده هک شده و به امیر حسین88 تغیر نام پیدا کرده است.و حتی از طریق ایمیل هم رمز عبور را ریست کردم و لی بازیابی نشد. لطفا از سی پنل تغیرات لازم را ایجاد کنید تا دوباره حساب کاربری خود kheirani را پس بگیرم. با تشکر از مدیریت محترم.

در ضمن امنیت انجمن خود را تقویت کنید تا دوباره با این مشکلات مواجه نشویم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۳-۲۴، ۱۱:۴۵ صبح)mr.mohamad نوشته است:
    (۱۳۹۲-۳-۲۳، ۱۰:۵۹ عصر)century21 نوشته است: با سلام

من هم از آشنایی با شما خوشبخت ام.شما هم موفق باشید دوست عزیز
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    با عرض سلام به مدیر محترم انجمن
    جناب آقای مدیر همانطور که مشاهده میکنید حساب کاربری بنده هک شده و به امیر حسین88 تغیر نام پیدا کرده است.و حتی از طریق ایمیل هم رمز عبور را ریست کردم و لی بازیابی نشد. لطفا از سی پنل تغیرات لازم را ایجاد کنید تا دوباره حساب کاربری خود kheirani را پس بگیرم. با تشکر از مدیریت محترم.

در ضمن امنیت انجمن خود را تقویت کنید تا دوباره با این مشکلات مواجه نشویم.
    سلام خیر هکی در کار نیست
    متاسفانه مشکلی در اطلاعات سایت بود و مجبور به بروزرسانی کاربران شدیم که این مشکل برای شما بوجود آمد الان میتوانید از همین نام کاربری استفاده کنید.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    درسته. ولی به دلیل اینکه من کوکی های خودمو بررسی کردم و تروجان پیدا کردم و احساس کردم که برای انجمن شما بوده بجث هک رو مطرح کردم.

با تشکر از همکاری شما

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان