امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش وجایگاه عوامل هویت‌بخش اجتماعی درسرزندگی بافت فرسوده شهری .../فروردین 92
نقش و جایگاه عوامل هویت‌بخش اجتماعی در سرزندگی بافت فرسوده شهری با تأکید بر هویت محله‌ای
نویسندگان: حمید محمدی، عاطفه محمدی
دکترای شهرسازی، استادیار گروه شهرسازی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد و مدیر دفتر تسهیل‌گری طیب
دانشجوی کارشناسی‌ارشد طراحی شهری، دانشگاه یزد
امیدوارم به کار بیاد...

اگه خوب بود نظر یادتون نره........دعام کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   01801.pdf (اندازه: 935.64 KB / تعداد دفعات دریافت: 203)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohandes90 ، alireza ، یاسمین ، Arch Mahmoud ، MouhammadMILAD
مهندس Sahab عزیز ممنونم از فعالیت خوب شما در سایت. ارسال هایی در مورد موضوع هویت از شما در سایت دیدم. از شما خواهش دارم اگر پایان نامه ای با این عنوان و در زمینه هویت بخشی به محلات جدید دارید در سایت قرار بدید

بسیار سپاس

در پناه حق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازآفرینی شهری در مرکز شهر ژوهانسبورگ-شهریور94 Sahab 2 1,709 ۱۳۹۵-۱-۲۴، ۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پروژه‌های اعتباردهنده و بازآفرینی شهری در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰: -شهریور94 Sahab 0 908 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۰۴:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  مشارکت عمومی در پروژه های توسعه شهری دورنمایی آلمانی-آبان 94 Sahab 0 722 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۰۳:۴۸ صبح
  نوسازی شهری و توسعه مجدد (شناسایی برنامه‌ریزی مداخله مناسب برای شهرهای هند)-آبان94 Sahab 0 1,195 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۲۸ صبح
  از شهر تاب‌آور تا تاب‌آوری شهری:درک وادغام رویکرد تاب‌آوری در سیستم‌های شهری-آبان 94 Sahab 0 1,155 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۲۱ صبح
  الکساندرا: نمونه‌ای از مطالعات نوسازی شهری-آبان94 Sahab 0 807 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۵:۵۸ صبح
  مدیریت و بازآفرینی شهری در آمریکا: دخالت دولت یا توسعه مجدد با هر هزینه ممکن؟-آبان94 Sahab 0 909 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۵:۴۵ صبح
  همکاری عمومی- خصوصی در برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری بازآفرینی شهری-شهریور 94 Sahab 0 747 ۱۳۹۴-۱۰-۱۱، ۰۴:۴۰ صبح
  صنعت بازآفرینی شهری در لیدز: ارزیابی پایداری عملکرد بازآفرینی شهری - شهریور 94 Sahab 0 718 ۱۳۹۴-۱۰-۱۱، ۰۴:۳۰ صبح
  مقالات کورش گلکار در باره ی طراحی شهری پژومند 7 9,496 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۷:۳۲ عصر
آخرین ارسال: esfanjan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان