امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب با ارزش و کم یاب فضاهای شهری در بافتهای تاریخی ایران-حسین سلطان زاده

قیمت: 3,500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

حجم 79 MB
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
 سپاس شده توسط Brightness ، kiana7822 ، elvigo ، samira.n ، minoovrz ، پریوش
سلام مهندس. تشکر از ارسال خوبتون 1
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
 سپاس شده توسط Sahab ، elvigo
آقا این لینک دانلود خرابِ. حالا تکلیف من که هزینش رو هم پرداخت کردم چیه؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط Sahab
    (۱۳۹۲-۶-۳۱، ۱۲:۳۷ عصر)mhadi7373 نوشته است: آقا این لینک دانلود خرابِ. حالا تکلیف من که هزینش رو هم پرداخت کردم چیه؟

حق باشماست....فایل دچار ایراد شده بود.....شرمنده.....ویرایش انجام شد::تست هم شد....4 پارت شد.هر چهار پارت رو دانلود کنید در یک پوشه قرار بدین..پارت اول رو باز کنید

سپاس شده توسط m.marziye
    با سلام
    هزینه پرداخت شد ولی امکان دانلود وجود ندارد

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۱:۵۵ صبح)ali1989 نوشته است: با سلام
      هزینه پرداخت شد ولی امکان دانلود وجود ندارد

سلام...مهندس.....تست کردم دانلود میشه....از طریق پیام هم میتونید مشکل رو بگید.... قبلش دوباره امتحان کنید

سپاس شده توسط Brightness
      سلام

پرداخت انجام شد ولی لینک ها خرابن

رسیدگی کنین

ممنونننن

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۸:۴۲ عصر)alissp نوشته است: سلام

پرداخت انجام شد ولی لینک ها خرابن

رسیدگی کنین

ممنونننن

سلام...مهندس لینکها رو تست کردم...دانلود شدن....دقیق مشکل چیه؟؟؟؟ هر 4 تا فایل رو دانلود کنید بعد دریک فولدر(پوشه ) قرار بدید...پارت شماره یک رو باز کنید...در ضمن پیام خصوصی تون رو فعال کنید تا امکانش باشه باهاتون از اون طریق ارتباط برقرار کرد...در ضمن مراحل کار رو براتون گذاشتم به صورت پاور پوینت ،دانلود کنید...با دیدنش قطعا به مشکل برنخواهی خورد......موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
        .pptx   Az zip Kharej kardan.pptx (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 66)

سپاس شده توسط Brightness
        آقا جان خرابه خرابه خراب..چرا پو.ل بابات یک چیز خراب از مردم میگیرید؟؟؟؟!!!!دانلود میشه ولی یهو سرعت به صفر میرسه و قطع میشه..از دهات که نیومدیم میدونیم چطوریه!!!شما از رو سایت خودتون دانلود میکنی میشه..واسه ما نمیشه..همه رو یک فایل کنید بعد آپ کنید..راحت تره

آخرین ارسال های من :
          (۱۳۹۲-۹-۱، ۰۹:۳۳ عصر)boomavard نوشته است: آقا جان خرابه خرابه خراب..چرا پو.ل بابات یک چیز خراب از مردم میگیرید؟؟؟؟!!!!دانلود میشه ولی یهو سرعت به صفر میرسه و قطع میشه..از دهات که نیومدیم میدونیم چطوریه!!!شما از رو سایت خودتون دانلود میکنی میشه..واسه ما نمیشه..همه رو یک فایل کنید بعد آپ کنید..راحت تره
          سلام...وقت بخیر...امتحان شد...دانلود شد....بی زحمت دوباره امتحان کنید... از مدیریت سایت هم تقاضا بررسی شد مشکلی نداشت...از طریق پیام خصوصی هم بهتون اطلاع دادم.... من دقیق متوجه نشدم مشکل شما چیه یا تو کدوم قسمت هست.... با این حال میلتون پیام خصوصی کنید تا از طریق میل براتون ارسال بشه...ولی قبلش دوباره امتحان کنید

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            اصول نوسازی بافت شهری-رویکرد نو به بافت های فرسوده-نویسنده دکتر عندلیب javakili 1 3,665 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۱۰:۴۹ صبح
          آخرین ارسال: rezarajabi
            غیر رایگان دانلود کتاب مجموعه مباحث و روشهای شهرسازی haydariyan 2 6,233 ۱۳۹۵-۷-۳، ۰۸:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            کتاب اماده سازی زمین شهری در ایران ali8623131 1 1,658 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۱:۳۶ صبح
          آخرین ارسال: majid83
            غیر رایگان دانلود کتاب مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری ali8623131 3 4,972 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۱۱:۳۳ عصر
            دانلود کتاب" برنامه ریزی مسکن" دکتر پور محمدی E.Y.I 14 18,647 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۱:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: aa872008
            دانلود کتاب از نخستین سرچشمه ها تا منشور اتن E.Y.I 14 10,872 ۱۳۹۴-۴-۳۱، ۰۲:۱۰ عصر
          آخرین ارسال: negin_za
            کتاب با ارزش "انگلیسی برای شهرسازان" به همراه ترجمه E.Y.I 51 20,139 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: haydariyan
            دانلود کتاب کمیاب" شهرسازی معاصر ایران "دکتر محمد علی کامروا E.Y.I 9 9,448 ۱۳۹۴-۳-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
          آخرین ارسال: E.Y.I
            فروش کتاب نو ne_da_s 0 1,039 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۰۹:۳۶ عصر
          آخرین ارسال: ne_da_s
            دانلود کتاب Urban Design Reader haydariyan 2 2,975 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۱۲:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان