امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوزش و توضیح بابت مشکلاتی که برای سایت بوجود می آید
سلام دوستان
من همه تلاشم را میکنم تا سایت ها بدون حتی یک دقیقه قطعی و مشکل مواجه شود ولی متاسفانه شرکت های ارائه دهنده میزبانی این مشکلات را بوجود می آورند و با اینکه هزینه بالایی را ماهانه پرداخت میکنم ولی این مشکلات هنوز هم پابرجاست.
در حال تحقیق برای انتخاب یک شرکت میزبانی خوب و معتبر هستم و بزودی سایت های ایران شهرساز منتقل خواهند شد.
امید است همکاری شما این مشکلات را کمتر کند.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Saeedm ، dementor
سلام سایت ساعاتی در دسترس نبود و با تلاش حدود 7 ساعته مشکل حل شد.
این مشکل از طرف شرکت ارائه دهنده سرور بود.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness ، Sahab ، FaTyJo0oN
سلام
بدلیل حجم بالای پیام های خصوصی و مشکلی در ایندکس سایت ساعتی است که سایت بارگذاری نمی شود و با حذف کل پیام های کاربران حجم دیتابیس را کاهش دادیم امیدواریم مشکل رفع گردد.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256
سلام
سایت حدود 2.5 ساعت (از ساعت 12:25 تا 14:56)در دسترس نبود و الان مشکل برطرف شد بابت این مشکل از همه شما بازدید کنندگان پوزش میطلبیم.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,137 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,413 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان