امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام مرحله دوم کنکور ارشد
باسلام ببخشید یه سوال فوری داشتم . ثبت نام مرحله دوم ارشد تموم شده؟من مسافرت بودم . الانم هرچی سایت سازمان سنجشو میگردم نیست.

15 هزارو کجا میریزیم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خواهش میکنم کمکم کنید.42نگید که مهلتش تموم شده.

پاسخ
هنووز شروع نشده که!7
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
واقعا؟
مطمئنید؟

پاسخ
دوستان کسی کمک کنه؟تو سایت سازمان سنجش اصلا نیستش؟کجا باید ثبت نام کنیم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۲۸ عصر)saharava نوشته است: دوستان کسی کمک کنه؟تو سایت سازمان سنجش اصلا نیستش؟کجا باید ثبت نام کنیم؟

مرحله دوم ثبت نام نمیخواد اونایی که مرحله اول مجاز شدن میتونن شرکت کنن. فقط موقع پرینت کارت دو روز قبل از آزمون باید 15 تومن واریز کنیم که تایپیکش همون موقع تو سایت سازمان سنجش میاد
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness ، najme

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  من در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی معماری هستم alireza 0 881 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من میخواستم مرحله دوم برنامه ریزی تو سازمان سنجش ثبت نام کنم اما اصلا نمی تونم پیدا ک alireza 1 1,101 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550
  درخواست راهنمایی از دانشجویان ارشد و دکتری شهرسازی imanataei 7 2,827 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  راهنمایی بیشتر و دریافت اطلاعات جامع تر برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد alireza 3 2,011 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند 13-12 14 5,662 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: CJ-07
  کنکور ارشد طراحی شهری کتاب مرمت شهری نوشته محسن حبیبی و ملیحه مقصودی جزو منابع هست؟؟ mahshid65 2 2,319 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان