امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک ارتقا مهندسین عضو ایران شهرساز
تبریک به مهندس sara0111
ارتقا پیش از موعد:
2-مهندس sara0111 >>>از پست عضو فعال>>به پست عضو بسیار فعال
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، URBAN 98 ، sara0111 ، ایلیا ، JAVAD4050
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۳۴ عصر)AliReza نوشته است: تبریک به مهندس sara0111
ارتقا پیش از موعد:
2-مهندس sara0111 >>>از پست عضو فعال>>به پست عضو بسیار فعال

خیلی ممنونم. از لطفتون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
وای چه صحنه های جالبی میینم یادت بخیر جوانی که یک روزی ما هم عضو فعال و بعد عضو بسیار فعال و بعد شدیم مدیر ازمایشی ولی به دلیل یک اشتباه چنان ما را به زمین زدند که تا یک مدت شده بودم عضو نیمه عادی اقای دهقان به مناسبت عید یک تخفیفی به ما دادند و یک درجه ش را به مابرگزدوندند بازم خدا را شکر دوستان شوخی کردم خواستم جو کمی عوض بشه بهتون تبریک میگم ولی خواهشا فعالیت کنید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۴۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: وای چه صحنه های جالبی میینم یادت بخیر جوانی که یک روزی ما هم عضو فعال و بعد عضو بسیار فعال و بعد شدیم مدیر ازمایشی ولی به دلیل یک اشتباه چنان ما را به زمین زدند که تا یک مدت شده بودم عضو نیمه عادی اقای دهقان به مناسبت عید یک تخفیفی به ما دادند و یک درجه ش را به مابرگزدوندند بازم خدا را شکر دوستان شوخی کردم خواستم جو کمی عوض بشه بهتون تبریک میگم ولی خواهشا فعالیت کنید
سلام
از بس این چندروز مدام اتفاقات مختلف افتاده مخمون تیلیت( یا به قولی ترید یا تلیت یا ...) شده!
خب شما اگر همه دوستانه تر برخورد بکنیم بقیه که دشمن نیستن بخوان زمین بزنن. میخوایم باهم باشیم کمک کنیم چیزی یاد بگیریم و چیزی یاد بدیم.
در اخر تشکر از شما که خواستید جو رو عوض بکنید. اینجا همه محترم هستند و برتری افراد فقط به خاطر اخلاق و ایمان و سواد و همکاریشون هست و باقی مسائل هیچ ارزشی نداره.
لطفا ویرایش بفرمایید

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111 ، Brightness
منظورم از زمین زدن حرف بدی نبود بزارید یک خوردهب با کلمات باری کنیم گفتم هدف شوخی بود نه چیز دیگه خواستیم جو را عوض کنیم

پاسخ
تبریک به مهندس
hamid_shahrsaz
ارتقا پیش از موعد:
2-مهندس
hamid_shahrsaz
>>>از پست عضو عادی>>به پست عضو بسیار فعال

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، hamid_shahrsaz
از این هفته هم کاربرانی که فعال باشند زودتر ارتقا خواهند یافت.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان