امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 هر دو گرایش>نظر دهید
منم آمادگیمو واسه کمک به دوستان داوطلب طراحی شهری اعلام میکنم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
1 تير شد انگار خبري نيست،بياييد شروع كنيم
آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱، ۱۲:۳۰ عصر)YouSef_YAS نوشته است: درود:
1 تير شد انگار خبري نيست،بياييد شروع كنيم
امروز برنامه را مهندس حامد قرار خواهند داد و یک برنامه هم برای برنامه ریزی و طراحی از رتبه های برتر میگیریم.
بعد از برنامه شروع میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
دوستان عزیز طراحی شهری برای شروع برنامه ریزی به لینک زیر مراجعه کنید و اگر تا به حال در سایت مخصوص مرحله اول و دوم ثبت نام نکردید,هرچه سریعتر اقدام کنید تا کار را باهم شروع کنیم,لازم به تذکره که قرار نیست یک نفر برنامه ریزی کند و بقیه دریافت کنند,بلکه بهترین و جامع ترین برنامه را با کمک و همفکری هم انجام خواهیم داد
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...33#pid1133

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱، ۰۲:۰۰ عصر)hamed66 نوشته است: با اجازه مهندس دهقان و سایر مهندسین عزیز
برای اینکه بحث شروع بشه من برنامه خودمو که حدودا یک هفته ای میشه دارم میخونم قرار میدم,کسانی که تجربه کنکور داشتند و دوستانی که امسال سال اولشان هست,و مخصوصا مهندسان عزیزی که قرار هست برنامه ریزی کنند نظر بدند که یک شروعی بشه برای آغاز فعالیت جدی
چه طور عکس رو اینجا اپلود کنم که بشه دید مهندس دهقان؟
سلام روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.iranshahrsaz.com/newreply.php?tid=16157

پاسخ
متاسفانه ارور میداد مهندس جای دیگه ای آپلود کردم.به نظرتان این بحث هارو داخل سایت مربوطه ببریم بهتر نیست؟

پاسخ
سلام بله مشکلی داشت که رفع شد
بله در سایت مربوطه ببرید کلیک کنید:
برنامه ریزی شهری مرحله اول
[b]طراحی شهری مرحله اول

پاسخ
سلام جناب مهندس!
من منتظر نتایج ارشد هستم ولی با وجود این حتما شرکت میکنم !فقط میخواستم بگم که زمانبندیتون رو طوری انجام بدید که همه افراد چه آدمایی مثل من که زیاد وقت ندارن و چه بقیه افراد بتونن نهایت استفاده رو ببرن و منابع رو بطور کامل و صحیح مال هر گرایش به تفکیک و دقت بالا تعیین کنین تا آدم بدونه واسه گرایش مورد علاقه اش چطوری و از کی و با چه منابعی شروع کنه!مخصوصا واسه رشته های نامرتبط و دانشگاههای متفاوت...........!
سپاس!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوشحال میشم بتونم هرکاری از دستم برمیاد انجام بدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مهندس دهقان عزيز وقت شما بخير، من با توجه به رتبه مرحله اول و احتمال كم موفقيتم در مرحله دوم بدليل عدم آشنايي به اين مرحله براي كنكور 93 كماكان با شما هستم و افتخار آشنايي با مهندسان و دوستان جديد و همراهي شما رو دارم .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,240 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 14,744 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,494 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,415 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,944 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,541 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,063 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,804 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,467 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان