امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امان از دوراهی های زندگی!!!
Smile 
سلام. لطفن یه کمکی ب ذهن پریشان و چروکیده اینجانب برسونین!
شاید این سوالو خیلی پرسیده باشن ولی من ک هر چی سرچ کردم و نظراتو خوندم بازم تصمیمم قطعی نشد...

برنامه ریزی شهری بهتره یا طراحی شهری؟؟؟؟؟ بازار کار چی؟؟؟7
خواهشن سرورانی ک توی این رشته ها پیراهن ها ب فنا داده اند، بفرمأند ک تو هر کدوم بیشتر چه واحد هایی رو باید بگذرونیم؟
مثلن تو برنامه ریزی ریاضیو امارو مدلو... بیشتر هس!! این طوری...البت من اطلاعی ندارم متاسفانه، همین جوری گفتم...
ممنون میشم15

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
به نظر من اول طراحی شهری و بعد برنامه ریزی از نظر بازار کار

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اوهوم، مرسی... اما تا جایی ک فهمیدم گفتن بازار کار برنامه ریزی بیشتره با دستمزد کمتر !! طراحی شهری کمتره ولی دستمزدش بیشتره...

پاسخ
سلام
شما کارشناسی تان چی هست؟
اگر مرتبط باشد علاقه تعیین میکند ولی اگر غیر مرتبط باشید خوب قبولی طراحی شهری سختتر است.

پاسخ
سلام، شهرسازی میخونم! اها مرسی، بی زحمت اگه اطلاعی از درس هایی رو ک باید در طراحی یا برنامه ریزی بخونیم لطف کنین؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,324 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  ایرادات مسکن مهر و راه های رفع آن FaTyJo0oN 8 3,091 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,084 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,276 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,998 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,012 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  رشته مدیریت ساخت و پروژه در پروژه های شهرسازی؟؟؟؟ shaghayegh.j 4 2,990 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۴:۱۴ صبح
آخرین ارسال: saminta
  در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی «آدم» باشید! FaTyJo0oN 5 2,840 ۱۳۹۱-۶-۷، ۰۸:۳۹ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  مهمترين زبان دنيا بعد از انگليسي کدومه؟ Mohsenurbanism 3 7,624 ۱۳۹۱-۶-۳، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان