امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كنكور دكتري شهرسازي
با سلام خدمت مهندسين گرامي اين تاپيك براي امارگيري دوستاني هست كه براي كنكور دكتراي شهرسازي ميخان آماده بشن و براي شروع برنامه ريزي براي آزمون مي باشد. پس داوطلبان دكترا لطفا در اين تاپيك پست بزارند .متشكر
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، elham90 ، dementor ، kiana7822 ، alm_fateme ، saeed nasiri majd ، sanaz.f ، S.s.karimi
سلام و تشکر از مهندس لوفرا
امیدوارم همراهان سایت سریعتر برای تشکیل یک گروه برای شروع اعلام آمادگی کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، lofra ، saeed nasiri majd ، tabe
من اعلام آمادگی میکنم_ برای دکتری طراحی شهری تصمیم دارم بخونم
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dementor ، Brightness ، lofra
من منتظر نتایج ارشد هستم امیدوارم یه جای خوب قبول بشم تا بلافاصله شروع به آماده کردن خودم واسه دکتری کنم!انشاءا....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
آرزو بر جوانان عیب نیست21قبول شدن تو دکتری مثل ارشد نیست که چندتا کتاب بخونی و بگی دبرو که رفتیم
آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
پاسخ
salam manam tasmim daram bekhoonam bara dr shahr sazi lotfan barname rizi konid

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام جناب آقای خرم دین!
بنده هم از شما بهتر میدونم که دکتری و ارشد چه تفاوتهایی دارن .مطمئن باشین این از سادگی من نیست از تجربه امه که این حرف رو زدم.ضمنا من هم خودم رو میشناسم هم شرایط امتحانی و هم کارایی رو که دارم میکنم واسه شما که منو نمیشناسین بهتره اظهار نظرهاتون برامسائل به نظر سنجی گذاشته شده باشه نه تمسخر دیگران!
موفق باشید!
ومن الله توفیق!

پاسخ
فعلا 2 نفر آمادگي خودشونو ثبت كردند منتظر دوستان ديگر نيز هستيم كه گروه رو شروع كنيم لطفا فقط سريعتر اعلام كنيد.

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
سلام. چرا دعوا!؟ یه کنکور این حرفارو داره واقعا؟!؟ کنکوری که همهش حقظیه و شاید بشه گفت که از کنکور کارشناسی هم حفظی تره! آیا واقعا دعوا داره!؟ ( کسانی که آشنایی ندارن با سوالات بهتره سوالات امسال رو فقط یه نگاه کوچک بندازند)
در جواب جناب خرم دین هم عرض میکنم که متاسفانه در حال حاضر دقیقا همینه که بخونو دبرو که رفتیم. وقتی واسه کنکور دکتری بیرون کلاس تست میذارن!!! دیگه مسخره تر از این هم مگه داریم!؟
فراموش کنید این هارو. این بحث ها فقط باعث میشه از رقباتون عقب بیفتین. از ما گفتن بود...
خیلی حرف به بیراهه نره، میشه بدونم برنامتون برای ادامه این تاپیک چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، 9123533029
درود بر شما..
منم اماده همکاری در این زمینه هستم ...
موفق باشید..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، lofra

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,514 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان