امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدو بیا نظر بده منتظرمااااااااااااا
سلام
من ترم شش مهندسی شهرسازی ام
اغلب درسارو دوس دارم ولی شناخت فضا و درس هایی که به کیفیت های فضایی می پزدازه بیشتر علاقه مند هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
سلام مهندس لطفا اگه اجازه بدين دوتا امتحان نظام مهندسي دارم از روز دوشنبه حتما خدمت خواهم رسيد لپ تابم هم خراب شده يه كم تأ خيري منو ببخشين الان هم كه با كامپيوتر خانگي وارد شدم ولي مهندس تو سايت ايران معمار و ايران اسكيس هر كاري مي كنم با اين كامپيوتر وارد صفحه كاربريم نميشه نميدونم چيكار كنم باز هم ميگم عذر منو ببخشين كه اين دوروز نتونستم زياد كار كنم ولي قول ميدم كه تا دوشنبه همه كارا روبراه بشه متشكرم
آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dementor
یعنی همه اعضا سایت همینه؟؟؟؟بقیه کوشن پس؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
سلام من لیسانسم کارتوگرافیه

ارشد هم برنامه ریزی شهری البته ترم اخرم

اکثر درسهای ارشد برام جذاب بود ولی طرح شهرسازی برنامه ریزی شهری مباحث توسعه پایدار نوشهرها ،مدلهای شهرسازی، ایده های جدید در شهرسازی ،برنامه ریزی کاربری زمین رو بیشتر دوست دارم....
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor
سلام
من لیسانس شهرسازیم، طراحی شهری شرکت کردم امسال و منتظر نتایجم:( بحث های مربوط به ادراک و روانشناسی محیط رو خیلی دوست داشتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام من هایده هستم ترم 5 کارشناسی شهرسازی میخوام از الان شروع کنم واسه ارشد بخونم ولی متاسفانه آمار دقیقی ندارم بیشتر رو کدوم کتابها کارکنم اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۴، ۱۰:۴۴ صبح)هایده نوشته است: سلام من هایده هستم ترم 5 کارشناسی شهرسازی میخوام از الان شروع کنم واسه ارشد بخونم ولی متاسفانه آمار دقیقی ندارم بیشتر رو کدوم کتابها کارکنم اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم

یه سری به تالار کارگروه برنامه ریزی شهری مرحله اول بزنین و اونجا عضو بشین!فوق العاده اس و حتما کمکتون میکنه!
    http://iransketch.ir/shahrsazi:113:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    up...........................

پاسخ
    سلام
    من در حال تحصیلم
    کلیه مباحث رو هم میپسندم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
      من واقعا خسته ام........

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        پایداری!!!!!!!!!!!!!نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدو بیا بدو ببینیم چیه؟؟؟؟؟؟ dementor 18 6,924 ۱۳۹۲-۴-۱۲، ۱۲:۰۹ صبح
      آخرین ارسال: dementor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان