امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کامل ارشد معماری-مهم
Star 
امیدوارم مورد استفاده دوستان واقع بشه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، navid_ ، century21 ، MHAKBARI
تشکر مهندس. بهتر بود نام شخص یا موسسه تهیه کننده این لیست رو هم ذکر میکردید. به جهت اعتبار و اطمینان از کامل بودن لیست.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط navid_ ، century21
سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
آیا کسی میدونه دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد معماری تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟
توی رشته معماری ارشد اول امتحان تئوری میدهیم اگر قبول شدیم امتحان اسکیس میدهیم؟ لطفا من را راهنمایی کنید
،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۱:۴۸ عصر)diana kh نوشته است: سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    آیا کسی میدونه دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد معماری تکمیل ظرفیت داره یا نه ؟
    توی رشته معماری ارشد اول امتحان تئوری میدهیم اگر قبول شدیم امتحان اسکیس میدهیم؟ لطفا من را راهنمایی کنید
    ،

بله ! دانشگاه آزاد توی رشته معماری تکمیل ظرفیت هم داره!26
    تا چند سال قبل هر دو امتحان رو بصورت همزمان در دو نوبت میگرفتن ولی پارسال مثل دانشگاههای دولتی بصورت جداگانه و در دو مرحله انجام شد واینکه امسال چه تصمیمی بگیرن خدا میدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ws367

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات کنکور كارشناسي ارشد معماری دانشگاه آزاد سال 1391 MHAKBARI 1 3,290 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: Mostafa.gh
      سوال اسکیس کنکور ارشد معماری- دانشگاه آزاد 1393 MHAKBARI 1 3,458 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: Mostafa.gh
      دانلود سوالات کنکور سراسری ارشد (مجموعه معماری)1393 MHAKBARI 8 4,763 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      دفترچه سوالات و پاسخنامه تستي ارشد مجموعه معماري 1392 MHAKBARI 15 12,371 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۲۴ عصر
      آزمون ششم مرکز معماری 94 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,768 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۱:۴۷ عصر
      آزمون پنجم مرکز معماری 94- 21 آذر 93 + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,374 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۶:۱۵ عصر
      آزمون آزمایشی جامع مقدماتی ایوانخانه معمار ویژه کنکور 94 (معماری - معماری) MHAKBARI 1 1,844 ۱۳۹۳-۷-۱۴، ۰۳:۱۷ عصر
      سوال آزمون اسکیس کارشناسی ارشد معماری سال 92 leila 1 2,012 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۱۹ عصر
      دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد مجموعه مدیریت پروژه و ساخت 93 MHAKBARI 4 2,922 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۱:۰۵ صبح
      سوالات و پاسخنامه تشريحي كنكور كارشناسي ارشد معماري سراسری 91 MHAKBARI 3 9,490 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: shaftaloo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان