امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون ششم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392
آزمون ششم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392

قیمت: 4,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط Brightness
مهندس دهقان ممنونم. بسیار لطف کردین.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza
    ممنون من میخوام خریداری کنم. اما نتونستم ....
    آخرین ارسال های من :

(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۷:۴۰ عصر)shima512 نوشته است: ممنون من میخوام خریداری کنم. اما نتونستم ....

سلام حساب خود را 4000 تومان شارژ کنید و سپس روی پرداخت کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما باز شود.
      http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank

سلام بدرخواست اعضا و تماس های مکرر این لینک آپ شد.

سپاس شده توسط m.marziye
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۵۴ صبح)AliReza نوشته است: سلام بدرخواست اعضا و تماس های مکرر این لینک آپ شد.
      تشکر مهندس به نظرم یک بخشی رو بذارید برای دوستانی که الان می خواند مرحله دوم دانشگاه آزاد رو بدند تا به صورت فشرده دوستانی که تجربه دارند راهنماییشون کنند
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
       سپاس شده توسط ایلیا
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۱۶ صبح)mary.m نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۵۴ صبح)AliReza نوشته است: سلام بدرخواست اعضا و تماس های مکرر این لینک آپ شد.
      تشکر مهندس به نظرم یک بخشی رو بذارید برای دوستانی که الان می خواند مرحله دوم دانشگاه آزاد رو بدند تا به صورت فشرده دوستانی که تجربه دارند راهنماییشون کنند
      سلام
      در صورتی که زمان برگزاری آزمون مرحله دوم مشخص شود آزمون آنلاین هم میتوانیم برگزار کنیم.

سپاس شده توسط m.marziye

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        فروش جزوه ویژه اسکیس طراحی شهری ایران شهرساز-ویرایش 1 alireza 8 20,240 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۲:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آزمون پنجم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 2 4,091 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۱:۴۶ عصر
        آزمون هفتم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 1 3,579 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۵۳ صبح
        آزمون سوم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 1 3,292 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۵۳ صبح
        آزمون چهارم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 1 3,177 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان