امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393
سلام

تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۸، ۰۱:۲۳ عصر)برکه نوشته است: سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26
    سلام با یک نام کاربری دیگر ثبت نام و تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۸، ۰۲:۰۸ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۸، ۰۱:۲۳ عصر)برکه نوشته است: سلام من نمی تونم وارد سایت اسکیس بشم...نام کاربری و پسوردمو وارد می کنم و بهم پیغام میده با موفقیت وارد شدید ولی بعدش نمی تونم نه چیزی دانلود کنم نه چیزی بنویسم و ارور میده که باید اول وارد بشم .... راستی وقتی وارد می شم اطلاعات کاربریم نمایش داده نمی شه انگار اصلا وارد نشدم 26
    سلام با یک نام کاربری دیگر ثبت نام و تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد؟

نه الان درست شده با همون یکی می تونم برم 26

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,854 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن iransketch.ir/shahrsazi 8 3,786 ۱۳۹۳-۷-۷، ۰۵:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,449 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,415 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
      سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,586 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,554 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
      اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,158 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: roza*
      اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,510 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      نکاتی درمورد آزمون مرحله 2 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,350 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۱۰:۵۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان