امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من استرس دارم!کمک کنید
سلام نمیدونم چرا در این روزهای آخر استرس دارم به نظرتون چیکار کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
توکل کنید
من کسانی را میشناسم که با کار متوسط و آرامش بهتر از کسانی قبول شدند که دست قوی داشتند اما استرس بر آنها غلبه شد.پس بدانید و محکم و با اراده و با ایمان باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، matata95
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۸:۳۱ عصر)mehman نوشته است: سلام نمیدونم چرا در این روزهای آخر استرس دارم به نظرتون چیکار کنم
سلام دوست عزیز
در مرحله ی اول به خدا توکل کنید و مطمئن باشید زحمت هیچکسی بی نتیجه نمیمونه
بعدشم با استرس وارد کردن به خودتون هیچی درست نمیشه،فقط سعی کنید به خودتون مسلط باشید و اجازه ندید با یه اضطراب الکی زحمتی رو که تاحالا کشیدید باد ببره،مرحله ی دوم واقعا یه فرصت واسه نشون دادن خودتون و ثابت کردن اینکه توانایی تحلیل مسائل رو به عنوان یه شهرساز که 4 سال در این باره درس خونده،دارید،سعی کنید با اطمینان کامل به خودتون سر جلسه حاضر بشید و مطمئن باشید که اگه روش تحلیل رو بلد باشید برد با شماست
اصلا نگرانی به خودتون راه ندید و آرامش قلبی خودتون رو با توصل به خدا حفظ کنید و مطمئن باشید که اضطراب و استرس فقط شما رو از برد دور میکنه،پس باید این حس و حال منفی بافی رو از خودتون دورکنید تا به هدف نزدیک بشید
سوالا کاملا واضح داده میشه حداقل تجربه ی دوسال گذشته اینو نشون میده فقط باید مرتب،خوانا و تمیز بنویسید و توهر مرحله اون چیزی رو که ازتون خواستن کامل و دقیق تحلیل کنید و توضیح بدید
انشالله که حتما بهترین نتیجه رو میگیرید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، khansa ، rezvan87
استرس واسه چی؟نهایتش اینه که قبول نمیشی-زندگی که به آخر نمیرسه؟یکبار دیگه و......!
آدم که نباید اینهمه زندگیشو به کنکور وصل کنه!
آرامش خودتو حفظ کن !اینم یه مرحله تو زندگیه راحت هم ردش میکنی-فقط امیدوار باش!
و من یتوکل علی الله فهو حسبه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Brightness ، rezvan87
بدون استرس و ریلکس34

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان مشهدی لطفا کمک کنید Mohsenurbanism 0 522 ۱۳۹۵-۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 659 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: sgc
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,365 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,475 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 994 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,039 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,373 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ب نظرتون من با رتبه 165 میتونم قبول بشم? و باید مرحله دومو چند درصد بزنم? alireza 1 1,113 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 917 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان