امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شما در بازار کار >>از تجربه شما درس بگیریم
سلام
در این تاپیک میخواهیم تجربه شما در بازار کار را بدانیم و از آن در اهداف مان استفاده کنیم.
درج کنید که الان چیکار میکنید؟
حقوقتان حدودا چقدر است؟
آیا از شغل تان راضی هستید؟
آیا شغلتان با رشته دانشگاهی مرتبط است؟
پیشنهاد شما به مهندسین فارغ التحصیل چیست؟
و هر آنچه که لازم میدانید بنویسید.....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، 327 ، Brightness ، matata95 ، mehdime007 ، hero
چه کار خوبی.من شدیدا دنبال کار میگردم ولی پیدا نمیشه :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط matata95
مطمئنا در بین شما کسانی هستند که الان سرکار هستند لطفا تجربیات خودتون را اینجا بنویسید.
هر سوالی را دوست نداشتید جواب ندهید!

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، matata95
سلام من تقریبا 2 ساله که فارغ التحصیل شدم تقریبا یک هفته می شه که بیکار شدم اما چون این تایپیک را گذاشتید گفتم شاید بد نباشه که یه چیزایی رو بگم شاید بدردتون بخوره
از سال اول که فارغ التحصیل شدم دنبال کار گشتم پیدا نشد رفتم سراغ کلاس های جی ای اس و سعی کردک که تسلط کامل داشته باشم
بعد از اون 1 ماه در اداره راه و شهرسازی از طریق طرح هجرت با هزار مشکل و .... حدودا 3 ماه کار کردم بگزریم که حقوق ناچیزم کامل پرداخت نشد از اونجا حدودا 2 هفته در میراث فرهنگی دوره گزروندم اینارو گفتم که بگم حسن این دوره به حقوقش نبوده به اینکه منو به عنوان لیسانس شهرسازی در شهر کوچیکم شناختن و از اونجا به یه شرکت شهرسازی معرفی شدم از 7.5 صبح تا 9 شب فقط تلاش می کردم شرکت از کار من خوشش اومد و شدم تنها کارشناس شهرساز شرکت. اینم بگم که تسلطم روی نرم افزارهای جی ای اس و اتو کد بی تاثیر نبوده اما بعد تقریبا 10 ماه به خاطر وضعیت اقتصادی متاسفانه شرکت تعطیل شد و من هم بعد از این همه تلاش به نقطه اولم برگشتم. اینم بگم که متاسفانه کار فرماها بیشترین بازدهی رو می خوان در مقابل حداقل ترین دستمزد نمی دونم شاید زیادی راه اومدنه ما با کار فرماها به خاطره کمبوده کار باعث این معضل واسمون شده. امیدوارم واقعا شهرسازی به یه جایی برسه اینجوریکه داره پیش میره....
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98 ، matata95 ، elham90 ، alireza ، mehdime007 ، Saeedm ، ماراویا ، hero
    در بخش دولتی پیشرفت و افزودن علم و دانشی صورت نمیگیره کار یاد گرفتن واقعی در شرکت ها ومشاورین هس ک متاسفانه حداقل حقوق و بیشترین کار رو میکشن اما دولتی حقوق مزایات همه سرجاش هس اما کار فنی و تخصصی یاد گرفتن در کار نیست..

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، Saeedm ، khansa ، pariya-gh ، ماراویا
    من الان چند سالیه دارم تدریس میکنم تو رشته خودم!
    و 6سال هم هست که تو یه دفتر طراحی دارم کار میکنم البته مثل همه اولش خیلی سعی کردم تا باورم کنن ولی فکر کنم خیلی موفقیت آمیز بوده لااقل تا الان!کار دولتی اصلا نه جالبه ونه از لحاظ علمی بالا میبردت فقط باعث میشه مثل(بلا به نسبت)سگ پاولف به حقوق سرماه شرطی بشی!بنظرم هیچی مثل کار کردن تو بازار کار آزاد مثل گرفتن طرحهای مختلف بهت شجاعت و امید به موفقیت نمیده!
    هرچند واسه گرفتن طرح هم تجربه میخواد و هم یه کم آشنا!ولی من معتقدم اگه کارت درست باشه میتونی به مرور زمان جا پا واسه خودت پیدا کنی!
    انشاءالله که همه موفق بشن!و تمام کسایی که دنبال کار هستن زودتر یه شغل مناسب پیدا کنن!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، URBAN 98 ، ماراویا
    سلام

حقوق من حدودا 130000 تومن است و کارم هیچ رابطه ایی را با مدرک دانشگاهی ام ندارد.بخاطر پرستیز اجتماعی کارم بد نیست ولی خودم دوست دارم اگر امکانش بود در رشته خود پس از فارغ التحصیلی بعنوان شغل دوم ولی در عین حال اصلی ادامه دهم
    پیشنهاد میکنم در ایام تحصیل حتما نرم افزارهای این رشته رو کاملا یاد بگیرند بصورت پاره وقت در شرکتهای مشاور ولو بصورت کاراموز کار کنند مسائل تحلیلی رشته شهرسازی رو خوب فرابگیرند.حتما برنامه ارشد رو برای خودشون داشته باشند...

شهرسازی یعنی فرصت سازی با توانایی خودتون برای خود بازار کار خواهید ساخت..
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero
    درود عارضم به حضورتون که من پارسال فارغ التحصیل شدم و تا هفت هشت ماه برای شهرداری به صورت کارگری کار کردم تازه باهام قرارداد بستند برای شهرداری طراحی میکنم اما چون توی شهر کوچیک هستم خودم و طرحام به گوشه کشیده شدیم چون اینجا ایده های قدیمی بهتر طرفدار داره و اینکه شرایط بودجه و اقتصادی هم بی تاثیر نبوده...خلاصه تازه باهام قرارداد بسته حقوقمم نهایتش چهارصدو خورده ای اما الان ندارند که بدند....الانم از کارم راضی نیستم چون جلوی رسیدن به اهدافم که شامل درس خوندنه گرفته و منو دچار روزمرگی کرده حالا میخوام کارو بیخیال شم اگه خوندید نظر بدید چیکار کنم میخوام درس بخونم خوب.....پیشنهادم اینه که اگه توی دانشجویی به فکر ارشد باشند بهتره.....حالا به منم بگید کارو نگه دارم آیا ؟
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا
    من شدیدا دنبال کار میگردم ولی پیدا نمیشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا
    من یه سوال داشتم اگه کسی می دونه جواب بده لطفا
    من می تونم طرح هادی روستایی رو به طور کامل اونم با امتیاز بالا تهیه کنم به خاطر سابقه کارم توی شرکت مشاوره اصلا کارم اونجا همین بودمی خوام بدونم با لیسانسم درسته که میگن 7 سال باید از مدرکم بگزره تا بتونم خودم به اسم خودم طرح بردارم؟

پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,986 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,848 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,502 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,406 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,694 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان