امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟....
سلام
سوالی مهم از شما دانشجوی محترم یا فارغ التحصیل جویای کار
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟یا ....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Saeedm ، dementor ، mojtaba1992
سلام
اول تحصیل بعدشم کار
البته اگه هم زمان بشه که دیگه خیلی خوبه
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، alireza ، Brightness ، dementor
خب طبیعتا اولیت اول من با تحصیل هست اما به کار هم خیلی خیلی علاقه دارم، واسه همین به محض اینکه در مقطع ارشد وارد دانشگاه شدم هم زمان با اون وارد بازار کار هم میشم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، matata95 ، Brightness ، URBAN 98 ، dementor
فعلا ادامه تحصیل....ولی اگه امسال نشه برا سال بعد ترجبح میدم اول برم دنبال کار،در کنارش برا ارشدم بخونم....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، URBAN 98 ، dementor
    من هم مثل بقیه اول تحصیل بعد هم حضور در بازار کار البته خیلی دوست دارم به طور همزمان باشه.چون خیلی جلو می افته ادم.
    آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
    پاسخ
     سپاس شده توسط matata95 ، Brightness ، URBAN 98
    من در حال حاضر تنها هدفم ورود به مقطع ارشده به یک دانشگاه معتبر,بعد از اون دیگه میتونم با خیال راحت پی کار باشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، dementor
    کار در کنار تحصیل بهترین گزینه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، dementor
    سلام...من دوران کارشناسی از ترم یک(مهر87) شروع به کار کردم همزمان هم درس خوندم هم کار کردم و با توجه به دانشگاه آزاد بودنم خودم خیلی راضی ام... به نظر هم زمان کار کردن و درس خوندن باعث میشه به زندگیتون نظم بدید و هم قدر فرصتها و موقعیتهای زندگی رو بدونید...البته کارم مرتبط به رشته تحصیلی ام نبود ولی کارآموزشی بود...تجربیات خوبی دارم از اون موقع و همچنان هم کم و بیش با کار سابق در ارتباطم...
    به نظر من هم کار هم درس...تک بعدی رشد کردن جالب نیست... هدف خودم تو مقطع ارشد هم همینه.
    آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، farnoosh joon ، Brightness ، dementor ، mehdime007
    کار و درس برای من وسیله است برای رسیدن به اهدافم.من یک شهرسازم(شعار نیست واقعیت من است)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، sardarekord ، matata95 ، rezvan87 ، Saeedm ، dementor
    هدف من در اینده همانند بقیه دوستان رشد در کار مرتبط با رشته ام می باشد و همچنین افزایش فعالیت های پژوهشی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sardarekord ، matata95 ، dementor

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,477 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,473 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,307 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: فرانک. جواهری
      چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 656 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: sgc
      پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,704 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,052 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان