امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه
سلام
تشکری ویژه از مهندس urban 98 که مدیریت و طراحی سوال مسابقات را بر عهده داشتند و با نظم خوبی برگزار شد.
6 مسابقه برگزار و بیش از 70 هزار تومان جوایز نقدی و عضویت ویژه اهدا شد و بیش از 4000 بازدید در 6 روز از مسابقات به عمل آمد.
لطفا با نظرات خود به بهتر برگزار شدن آن کمک کنید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، نعیمه حیدری ، farnoosh joon ، haydariyan ، sardarekord
اول تشکر از مهندس دهقان و مهندس urban 98که برای این سایت و این مسابقه زحمت کشیدن ممنونم ازتون و دوما ممنون از همه دوستانی که تو مسابقات شرکت کردن خیلی مسابقه عالی بود فقط اگه منابع ذکر بشه و منابع مرتبط با موضوع عالی میشه و یک چیز دیگه اینکه اگه بشه بعد از اتمام در مورد سوالات بحث بشه عالیه...
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، haydariyan ، URBAN 98 ، mojtaba1992
سلام عزیزان خسته نباشید. من تازه دیروز مسابقه ها رو دیدم . خیلی عالیه .
منم یه پیشنهاد دارم : همه ی سوالای مسابقه توی یه پست مطرح شن . ممنون
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، URBAN 98 ، dementor
    سلام
    تشکر می کنم از مهندس دهقان و مهندس urban98
    کار خیلی خوب و جذابیه من خودم به شخصه خیلی خوشم اومد ولی متاسفانه انقدر درگیر درس هستم که همیشه دیر میرسم
    هم جذاب و هم علمی به خصوص واسه دوستانی که درگیر کنکور هستن یه نوع یاد آوری و تمرین واقعا دستتون درد نکنه
    موفق و سربلند باشید
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط farnoosh joon ، URBAN 98 ، dementor
    سلام
    تشکر می کنم از مهندس دهقان و مهندس urban98 برای زحمت هایی که کشیدن.
    خیلی مسابقه خوبیه.هم هیجان داره و هم کمک میکنه که شبی 2 ساعت نکته های خیلی مهم که برای ارشد به درد میخوره مرور بشه.من اخر هر مسابقه سوالا و جواب هارو توی یک فایل ذخیره میکنم که بعدا به عنوان خلاصه های مهم ازشون استفاده کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، URBAN 98 ، dementor
    ممنون از زحماتتون!
    مهندس !اگر بشه مسابقه رو یه کم زودتر برگزار کنین فکر کنم افراد بیشتری بتونن شرکت کنن.
    ضمنا اگه بجای سوالات پراکنده از سوالات ارشد استفاده بشه یا از نکات کنکور بازدهی بیشتری خواهد داشت!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، farnoosh joon ، dementor
    (۱۳۹۲-۴-۱۴، ۰۶:۱۸ عصر)mahan نوشته است: ممنون از زحماتتون!
    مهندس !اگر بشه مسابقه رو یه کم زودتر برگزار کنین فکر کنم افراد بیشتری بتونن شرکت کنن.
    ضمنا اگه بجای سوالات پراکنده از سوالات ارشد استفاده بشه یا از نکات کنکور بازدهی بیشتری خواهد داشت!!!!!!!!!!!!!
    تشکر اگر دوستان هم موافق باشند با هماهنگی مدیر مسابقات تغییر خواهد کرد.

پاسخ
    مسابقات خوبی است
    دوباره برگزار کنید4

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 130 17,625 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,453 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,740 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
      تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,297 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: s.t
      لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      هفته آخر... زمردیان 4 2,966 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۲:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: century21
      اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,334 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان