ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
من میگم بیاید یک مسابقه برای سایت گذشته بشه هر دو روز یک بار به کاربرانی که بیشترین ارسال و فعالیت را داشته اند عضویت ویژه تعلق بگیره ( به سه نفر اول ) اگه این کار تا چند ماه ادامه داشته باشه هم اعضای ویژه زیاد میشه و هم مطالب سایت با توجه به اینکه مرحله دو هم درپیشه همه فعالیت خواهند کرد و گوش به زنگ هستن اگه با پیشنهاد من موافقت بشه باید سریع اجا بشه چون میدونید امتحان مرحله دو شروع بشه و پاین به پذیره همه اعضا به خواب زمستانی میرن و سایت را ول میکنند دوستان نظر بدید که اقای دهقان هم بپذیره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: نعیمه حیدری ، dementor
2
RE: یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
به نظرم هر دوروز یک بار خیلی زوده
اینطوری همه اعضای ویژه میشن
بعدم ما اگر فقط موضوع ارسال باشه خوب هستن کسایی که به تکراری بودن یا نبودن موضوعات دقت نمیکنن و فقط ارسال میکنن که اعتبارشون بره بالا
آخرین ارسال های من :

شهرمن
    من به تو می اندیشم
     سپاس شده توسط: dementor
    3
    RE: یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
    سلام . من با مسابقه خیلی خیلی موافقم . یه مسابقه ی منظم .
    آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
      " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
       سپاس شده توسط: dementor
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1,990 2013-11-07، 06:57 PM
      آخرین ارسال: 6zahra9
        هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 2,047 2013-09-26، 12:48 PM
      آخرین ارسال: sardarekord
        اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 6,981 2013-08-24، 01:15 AM
      آخرین ارسال: m.marziye
        مهم آزمون نظام مهندسی شهریور 92 برای پایه سه امسال برگزار نمیشود s1s2s3 1,110 2013-07-25، 01:48 PM
      آخرین ارسال: s1s2s3
        انتقال سایت و اعلام مشکلات احتمالی alireza 7,690 2013-07-18، 02:12 AM
      آخرین ارسال: alireza
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS 01-16 amindatcom دنیا70 سایر نرم افزارها
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 01-16 mahshid -jm tornado26 مشاوره کنکور
        کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان 01-16 davd alireza کتابخانه شهرسازی(2)
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 01-14 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 01-12 maravia1979 omid623 سوالات
        طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان 12-25 niloofarny zahrash68 درخواست طرح جامع
        دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 12-07 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
        مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 12-02 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
        GISاستان ایلام 11-30 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 11-26 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 11-26 mmmmm12345 milad93 برنامه ریزی شهری
        نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 11-26 alireza milad93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 11-26 alireza raha93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        کمک فوری 11-26 hellena raha93 gis
        معنی  settlement layout چی میشه؟ 11-26 shiva99 raha93 مقالات انگلیسی
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل