ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
من میگم بیاید یک مسابقه برای سایت گذشته بشه هر دو روز یک بار به کاربرانی که بیشترین ارسال و فعالیت را داشته اند عضویت ویژه تعلق بگیره ( به سه نفر اول ) اگه این کار تا چند ماه ادامه داشته باشه هم اعضای ویژه زیاد میشه و هم مطالب سایت با توجه به اینکه مرحله دو هم درپیشه همه فعالیت خواهند کرد و گوش به زنگ هستن اگه با پیشنهاد من موافقت بشه باید سریع اجا بشه چون میدونید امتحان مرحله دو شروع بشه و پاین به پذیره همه اعضا به خواب زمستانی میرن و سایت را ول میکنند دوستان نظر بدید که اقای دهقان هم بپذیره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: نعیمه حیدری ، dementor
2
RE: یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
به نظرم هر دوروز یک بار خیلی زوده
اینطوری همه اعضای ویژه میشن
بعدم ما اگر فقط موضوع ارسال باشه خوب هستن کسایی که به تکراری بودن یا نبودن موضوعات دقت نمیکنن و فقط ارسال میکنن که اعتبارشون بره بالا
آخرین ارسال های من :

شهرمن
    من به تو می اندیشم
     سپاس شده توسط: dementor
    3
    RE: یک پیشنهاد برای ارتقا سایت
    سلام . من با مسابقه خیلی خیلی موافقم . یه مسابقه ی منظم .
    آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
      " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
       سپاس شده توسط: dementor
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1,817 1392-8-16، 06:57 عصر
      آخرین ارسال: 6zahra9
        هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1,750 1392-7-4، 12:48 عصر
      آخرین ارسال: sardarekord
        اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 5,966 1392-6-2، 01:15 صبح
      آخرین ارسال: m.marziye
        مهم آزمون نظام مهندسی شهریور 92 برای پایه سه امسال برگزار نمیشود s1s2s3 1,024 1392-5-3، 01:48 عصر
      آخرین ارسال: s1s2s3
        انتقال سایت و اعلام مشکلات احتمالی alireza 6,939 1392-4-27، 02:12 صبح
      آخرین ارسال: alireza
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        آثار عدم تشکیل ( ثبت ) شرکت سهامی 1 ساعت پیش sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول دیروز 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
        پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
        متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
        منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
        مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
        دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
        دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
        آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
        شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
        تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
        راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل