امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392
(۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۱:۲۸ صبح)holland نوشته است: راستی کسی آدرس ایمیل سازمان سنجش رو نداره به من بده؟ خیلی کار دارم باهاشون ...واسه چی من شهرستانی(سراوان) باید کل هزینه امتحان و سفر به دارالخلافه تهران و اقامت در هتل رو نزدیک 300 هزار تومان بدم اونم با کلی امساک و صرفه جویی ولی دوستان گرامی ما در تهران فقط 15000 تومان اونم از روی زورگیری سازمان سنجش و تا دقیقه آخر هم بخونن نه این که 2 روز تو راه باشن..

سلام دوست عزیز
اینطوری حداقل خیالمون راحته که همه تو یه شرایط امتحان میدن و مصحح ها هم با یه دید برگه هارو صحیح میکنن و این طور نمیشه که یه سری بالا بگیرن و بقیه با همون طرز جواب دادن پایین
همین الانشم شنیدم از بعضیها مازیک هم گرفتن در حالیکه بغضیا شابلن و کاغذ شطرنجی شونم یه طوری استفاده کردن درصورتیکه پارسال هر کس هرچی خواسته برده حالا اگه حوزه ها متفاوت بود چی میشد
منم با شما موافقم سوال سخت بود و این بخثهایی که من یا بقیه دوستان میکنیم دلیل بر این نیست که مطمئنیم جواب سوال همین بوده یا سووال آسون بوده و من به شخصه آمادگی اینو دارم که ببینم رتبه ام از مرحله اول هم خرابتر شده چون ممکنه اونکه برگه منو تصحیح میکنه تاکیدش روی رااه حل برای کل بافت باشه و همین که ببینه من فقط به قسمتی از اون پرداختم برگه مو کلا کنار بذاره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط century21

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 - توسط smza - ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۸:۴۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: SOMAYE SH
  دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,720 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,913 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,291 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
  خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,701 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: moalyi
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,411 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,727 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 6,007 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
  (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,725 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: omidi30
  [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,355 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان