امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه پذیرش رتبه های ممتاز جهت ورود به ارشد
سلام
کسی میدونه قضیه پذیرش بدون کنکور رتبه های برتر در هر رشته چطوریه؟
امروز روز اخر ثبت نامشه ولی تو ائین نامش نوشته اونهایی که طی شش ترم فارغ التحصیل میشن!!
خب مگه میشه؟ یعنی سه ساله باید تموم کرد؟؟؟
تا امشب بیشتر فرصت نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۷، ۰۶:۴۸ عصر)zeytoon نوشته است: سلام
امروز روز اخر ثبت نامشه ولی تو ائین نامش نوشته اونهایی که طی شش ترم فارغ التحصیل میشن!!
تا امشب بیشتر فرصت نیست
سلام نه دوست عزیز اصلا اینطور نیست نفر اول باشی و معدل الف به راحتی تو رشته های مرتبط میتونی درخواست بدی همکلاسی من هشت ترم تموم کرده ولی در طول این 8 ترم فقط اون اول بوده و پذیرش شده
یکی از همکلاسیای دیگه ام همینطور تازه اون معماری بوده و با لیسانس معماری واسه ارشد شهرسازی پذیرش شد
بچه های شهرسازی اصولا 8 ترم تموم میشن و گاها هم بیشتر
اگر اولید و معدل الف حق شماست که از این امتیاز استفاده کنید تازه این فقط شامل نفر اولا نمیشه 10درصد اول کلاس میتونن درخواست بدن و اصولا تا نفر سوم با شرط معدل می تونه ارشد بخونه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم
موفق و سربلند باشید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، wimifire
(۱۳۹۲-۴-۱۷، ۰۶:۵۵ عصر)haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۱۷، ۰۶:۴۸ عصر)zeytoon نوشته است: سلام
تا امشب بیشتر فرصت نیست
سلام نه دوست عزیز اصلا اینطور نیست نفر اول باشی و معدل الف به راحتی تو رشته های مرتبط میتونی درخواست بدی همکلاسی من هشت ترم تموم کرده ولی در طول این 8 ترم فقط اون اول بوده و پذیرش شده
یکی از همکلاسیای دیگه ام همینطور تازه اون معماری بوده و با لیسانس معماری واسه ارشد شهرسازی پذیرش شد
بچه های شهرسازی اصولا 8 ترم تموم میشن و گاها هم بیشتر
اگر اولید و معدل الف حق شماست که از این امتیاز استفاده کنید تازه این فقط شامل نفر اولا نمیشه 10درصد اول کلاس میتونن درخواست بدن و اصولا تا نفر سوم با شرط معدل می تونه ارشد بخونه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم
موفق و سربلند باشید

مرسی
بله سوال دارم. ببینید الان یک نفر رو فرض کنید ورودی 89 هست و تا الان شش ترم گذرونده. خب این یعنی سال بعد یعنی سال 1393 درسش تموم میشه و میتونه از سال 93-94 بره ارشد.
خب حالا اون باید الان ثبت نام بکنه یا سال بعد توی تیرماه؟
درضمن این بنده خدا نفر دوم هست اما جزوه ده درصد هست. یعنی ده درصدشون دو نفر میشه که ایشون دوم هست. اما سال بعد خب ممکنه دوم نباشه.
چی کار باید کرد؟؟

پاسخ
دوست عزیز ایشون باید درسشون تموم بشه تابتونن از این امتیاز استفاده کنن یعنی تمام واحدارو پاس کرده باشن و چیزی نمونده باشه و در همون زمان که واحداشون به پایان رسیده اول،دوم و یا سوم باشن

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
سلام

نه ببینید خود دانشکده که می خواد واسه مصاحبه ثبت نام کنه تا آخر ترم شش رو معمولا مد نظر قرار می ده، الان اگه ایشون می خوان واسه مصاحبه دانشکده خودشون ثبت نام کنن و جزء 10% اول هستن، همین الان باید ثبت نام کنن
ولی
برای سایر دانشگاه ها بستگی داره به زمانی که اعلام می کنن، بعضی از اینها بعد از ترم هفت و بعضی بعد از هشت اعلام می کنن

و طرح سازمان سنجش هم بعد از ترم هشت هست

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۰:۴۷ صبح)Maryam M نوشته است: سلام

نه ببینید خود دانشکده که می خواد واسه مصاحبه ثبت نام کنه تا آخر ترم شش رو معمولا مد نظر قرار می ده، الان اگه ایشون می خوان واسه مصاحبه دانشکده خودشون ثبت نام کنن و جزء 10% اول هستن، همین الان باید ثبت نام کنن
ولی
برای سایر دانشگاه ها بستگی داره به زمانی که اعلام می کنن، بعضی از اینها بعد از ترم هفت و بعضی بعد از هشت اعلام می کنن

موفق باشید
سلام
ممنون اما کمی دیر گفتید و طبق نظر مهندس حیدریان ایشون ثبت نام نکردند

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۰:۵۳ صبح)zeytoon نوشته است:

ولی

موفق باشید
سلام
ولی اصلا اینطور نیست من بر اساس اون چیزی که تو واقعیت دیدم حرف زدم دوست و همکلاسی خودم که امسال بامن ارشد میخونه با شرط معدل و امتیاز 10 درصد اول اومده و با ما ارشد میخونه و دانشجوی کارشناسی همین دانشگاه بوده که برش داشتن اونم همون پایان واحداش واسه ارشد فرم پر کرده هم واسه دانشگاه کردستان و هم اصفهان و چندتا دیگه بعداز یکی دو ماه جواب دانشگاه های دیگه که درخواست داده بود اومد و دانشگاه اصفهان اونو قبول کرده بودن ولی نرفت و موند
در هر صورت هر ترمی رو که محاسبه بکنن شما با تموم شدن واحداتون می تونید از این امتیاز استفاده کنید من چندین مورد دیگه هم دیدم و همگی درخواستشون همزمان با اتمام واحداشون بوده مگر اینکه این تبصره جدید باشه که بازم فکر نکنم اینطوری باشه

الان که نگاه کردم شرایطش تو سایت هست نگاه کنید
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=952

حتی این یکی از بند و تبصره هاشه

4ـ تذكرات و شرايط مهم:
4ـ1ـ دانشجويان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/6/92 فارغ‌التحصيل شوند، در غيراينصورت قبولي آنان لغو خواهد شد.

ولی این دوستمون گفتن که دوستشون سال 93 درسشون تموم میشه

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۳:۱۳ عصر)haydariyan نوشته است:

ولی

موفق باشید
سلام
ولی اصلا اینطور نیست من بر اساس اون چیزی که تو واقعیت دیدم حرف زدم دوست و همکلاسی خودم که امسال بامن ارشد میخونه با شرط معدل و امتیاز 10 درصد اول اومده و با ما ارشد میخونه و دانشجوی کارشناسی همین دانشگاه بوده که برش داشتن اونم همون پایان واحداش واسه ارشد فرم پر کرده هم واسه دانشگاه کردستان و هم اصفهان و چندتا دیگه بعداز یکی دو ماه جواب دانشگاه های دیگه که درخواست داده بود اومد و دانشگاه اصفهان اونو قبول کرده بودن ولی نرفت و موند
در هر صورت هر ترمی رو که محاسبه بکنن شما با تموم شدن واحداتون می تونید از این امتیاز استفاده کنید من چندین مورد دیگه هم دیدم و همگی درخواستشون همزمان با اتمام واحداشون بوده مگر اینکه این تبصره جدید باشه که بازم فکر نکنم اینطوری باشه

4ـ تذكرات و شرايط مهم:
4ـ1ـ دانشجويان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/6/92 فارغ‌التحصيل شوند، در غيراينصورت قبولي آنان لغو خواهد شد.

درسته

اما مشکل هم همینه که اخه یه نفر چطور باید شش ترمه فارغ التحصیل بشه!؟
هنوز هم نمیدونم چی باید کرد!

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۳:۱۳ عصر)haydariyan نوشته است:

ولی

موفق باشید
سلام

4ـ تذكرات و شرايط مهم:

سلام مجدد

سرکار حیدریان عزیز من خودم جزء 10% بودم و با همین سهمیه رفتم واسه ارشد!

بله شرطش این هست که باید تا پایان 8 ترم درسشون تموم شه ولی زان ثبت نام مصاحبه زودتر از 8ترم هست و طبق چیزی هست که در پیام بالا عرض کردم

پاسخ
از هردو نفر بی نهایت تشکر و سپاس
همینکه کمک کردید ممنون. هرچی قسمت باشه همون میشه
اختلافات بیشتر به خاطر عدم هماهنگی سازمان سنجش و دانشگاه های مقصد به وجود میاد متاسفانه
هرچه بود تمام شد. ایشالا برای سال بعد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,562 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,922 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,022 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,376 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,658 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,502 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,327 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,282 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان