امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای موضوع پایان نامه
سلام
من این ترم پایان نامه دارم و دنبال یه موضوع خوب بینابینی میگردم موضوعی که نه کاملا برنامه ریزی نه کاملا طراحی باشه
ممنون میشم اگر موضوعی مدنظرتون هست بهم بفرمایید و راهنمایی ام کنید
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام...وقت بخیر...پایان نامه کدوم مقطع ؟کارشناسی؟ارشد؟...ولی به نظر من موضوعات زیادی بینابین هست.... ساده ترینش بافت فرسوده...مثلا : بهسازی و نوسازی در بافت فرسوده... هم باید کار برنامه ریزی داشته باشی هم طراحی
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، .Utopia
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۷:۴۳ عصر)Sahab نوشته است: سلام...وقت بخیر...پایان نامه کدوم مقطع ؟کارشناسی؟ارشد؟...ولی به نظر من موضوعات زیادی بینابین هست.... ساده ترینش بافت فرسوده...مثلا : بهسازی و نوسازی در بافت فرسوده... هم باید کار برنامه ریزی داشته باشی هم طراحی
این موضوع خیلی تکراری خیلی روش کارشده منم باید تا مهر پرو پوزالمو بنویسم ولی هنوز نمیدونم رو چی کار بکنم دوس دارم یه موضوع جدید و به درد بخور باشه
من از این دوستمون که این تاپیک رو ایجاد کردن تشکر میکنم و از دوستان میخوام بیان و پیشنهاد خودشونو بدن
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۷:۴۳ عصر)Sahab نوشته است: سلام...وقت بخیر...پایان نامه کدوم مقطع ؟کارشناسی؟ارشد؟...ولی به نظر من موضوعات زیادی بینابین هست.... ساده ترینش بافت فرسوده...مثلا : بهسازی و نوسازی در بافت فرسوده... هم باید کار برنامه ریزی داشته باشی هم طراحی

سلام
ممنون به خاطر راهنماییتون
پایان نامه کارشناسی ارشد
خیلی گشتم اما تا الان موفق نشدم موضوع رضایت بخشی پیدا کنم

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۷:۵۵ عصر)قاصدک نوشته است:

سلام
ممنون به خاطر راهنماییتون
پایان نامه کارشناسی ارشد
خیلی گشتم اما تا الان موفق نشدم موضوع رضایت بخشی پیدا کنم
سلام
از سال ها پیش گفتیم بازم میگیم
در این موارد و در دانشگاه های ما بهتره که از ته شروع کنید! یعنی ابتدا استاد راهنما مشخص میشه، بعد پایان نامه هایی که قبلا اون استاد کار کرده رو از کتابخونه دربیاریدو نکاه کنید. بعدشم که خب معلومه دیگه، علائق استاد میاد دستتون21

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان، یک راهنمایی از همه ی شما عزیز میخواستم.
من دانشجو رشته مدیریت شهری هستم ، در واقع رشته ی ما بیشتر مدیریتی است و زیر مجموعه مدیریت اجرایی ، و مثل دوستان شهری خیلی گسترده و تخصصی با کالبد و فیزیک شهر سر و کار نداریم ، بلکه بیشتر ازحیث امور فرهنگی اجتماعی برنامه ریزی وتوسعه شهری بررسی میکنیم.
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگر نظری در مورد موضوع پایان نامه دارند ابلاغ کنند، چون من واقعا سرگردان هستم! نمیدونم در چه محورهایی کار کنم بهتر است ، محیط ریست، حمل و نقل ، شهرسازی ، بحران یا .......
البته خودم به مساکن غیررسمی و حاشیه نشینی هم علاقه دام ولی نمیدوم چطور باید براش موضوع سازی کنم و رویکرد براش مشخص کنم
فرصت زیادی ندارم لطفا کمکم کنید.
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad درخواست پایان نامه alirezam994 1 1,262 ۱۳۹۵-۳-۱۱، ۰۴:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  راهنمایی در انتخاب موضوع مقاله سیر اندیشه سعیده66 1 6,341 ۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: مهسا بصیری
  درخواست مقاله saharava 4 1,710 ۱۳۹۴-۸-۱۳، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,297 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,727 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
Star درخواست صفحاتی از کتاب mahsa.aezzi 4 2,495 ۱۳۹۴-۱-۶، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mahsa.aezzi
  پایان نامه javad jamshidi 2 1,958 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۸:۳۵ صبح
آخرین ارسال: javad jamshidi
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,956 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه Brightness 3 2,011 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,887 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان