امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ایمیل خالی>>>>>>>
سلام شب همگی خوش دوستان مدتیه برام ایمیل های خالی از طرف ایران شهرساز ارسال میشه بامهندس دهقانم درمیون گذاشتم ایشونم هرکاری کردن نفهمیدن قضیه چیه حالا میخوام ببینم برای همه اینطوریه یا فقط من لطفا هرکی براش ایمیل خالی ارسال میشه خبر بده توهمین تاپیک

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، alireza ، Brightness
این مشکل برای من هم هست توصیه میکنم دوستان این ایمیلهای خالی رو باز نکن به احتمال قوی احتمال ویروسی شدن براتون به وجود میاد
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، .Utopia
Rainbow 
اتفاقا برای من هم ارسال میشه و چون خالی بود تعجب کردم . ولی متاسفانه به اعتبار ایران شهرساز ( قبولش داریم )15 من ایمیلا رو باز کردم . ولی خوشبختانه هنوز سیستمم منهدم نشده!
18
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
آره اتفاقا واسه منم میاد منم بازشون میکردم و میدیدم خالیه
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos
برای من هم ارسال میشه ... تا اونجایی که خودم فهمیدم همون اطلاع رسانی پیام خصوصی ولی جدیدا لینک پیام رو نشون نمیده جدیدا هرزمان مهندس دهقان برام پیام خصوصی میدن به جای لینک پیغام می بینم ایمیل خالی ولی چک که کردم زمانش با زمان ارسال پیام یکی
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۱:۴۹ عصر)Sahab نوشته است: برای من هم ارسال میشه ... تا اونجایی که خودم فهمیدم همون اطلاع رسانی پیام خصوصی ولی جدیدا لینک پیام رو نشون نمیده جدیدا هرزمان مهندس دهقان برام پیام خصوصی میدن به جای لینک پیغام می بینم ایمیل خالی ولی چک که کردم زمانش با زمان ارسال پیام یکی
بله درست منم چک کردم

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
درسته منم متوجه شده بودم که پیام های خصوصی که برام ارسال میشه ی ایمیل خالی برام فرستاده میشه..
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
اما بچه ها من احساس میکنم اون قسمتی هست تو پروفایل هر نفر که نوشته ارسال ایمیل به کاربر احساس میکنم هرکی بخواد ایمیل بفرسته اون طور میشه چون من پیام خصوصی که برام میاد این طور نیست برام ایمیل میاد که شما یک پیام خصوصی در ایران شهرساز دارید شاید مثلا امروز یه پیام خصوصی داشته باشم فردا همزمان سه تا ایمیل خالی برام اومده باشه منم کنجکاو فورا بازش میکنم ببینم چیه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  حل مشکل آپلود فایل و اعلام تاخیر در برگزاری مسابقه هر شب ایران شهرساز alireza 2 1,656 ۱۳۹۲-۴-۲۸، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  (اطلاعیه)تا رفع مشکل با سایت همراه باشید alireza 0 1,064 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۶:۴۹ عصر
  رفع مشکل سایت ایران شهرساز-نگران نباشید alireza 14 4,782 ۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  80 رای>جشنواره وب ایران=>کاربرانی که تاییدیه آنها به ایمیل سایت ارسال شده alireza 23 6,470 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: draft
  شما هم در این چند روز با دانلود فایل مشکل داشتید؟ alireza 7 2,900 ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۰۶:۰۷ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  اطلاعیه:قالب سایت با مرورگر شما مشکل دارد؟لطفا گزارش دهید alireza 6 2,816 ۱۳۹۱-۹-۲۹، ۰۸:۲۶ عصر
  ایمیل یاهوی سایت ایران شهرسازمشکل دارد فعلا ایمیل iranshahrsaz@gmail.com alireza 0 1,168 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۳۰ عصر
  شما هم با بازشدن صفحات سایت مشکل دارید لطفا شرکت کنید alireza 7 3,703 ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان