امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطلب راجع به آرامسازی محله جلفا اصفهان
سلام

لطفا اگه مطلبی راجع به آرامسازی محله جلفا اصفهان دارین کمک کنید برای قسمت تجارب ایران پایان نامه م احتیاج دارم
موضوع پایان نامه : ارتقاء تعاملات اجتماعی با استفاده از راهکارهای آرامسازی

ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام...به لینکهای زیر سر بزنید مهندس :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16328
و
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16329
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تغییر مقیاس لایه زلزله به اندازه واقعی masoudrom 1 1,070 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۴:۳۴ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,228 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  پایان نامه برای ساختار فضایی محله پایدار alireza 2 2,750 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۱۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست کار در شرکت های مشاوره در اصفهان Brightness 0 1,442 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان پلان محله های اصفهان (محله علی قلی اقای اصفهان)را از کجا میتونم بگیرم alireza 3 2,112 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مشاوره راستش میخام یه نماز خونه طراحی کنم به نظرشما یه هشت ضلعی این حسو میده alireza 1 1,462 ۱۳۹۳-۸-۶، ۰۸:۳۲ عصر
  درخواست رایگان نیاز به تایپیست برای تایپ سوالات کنکور همراه با حق الزحمه alireza 3 3,205 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟ sas.mmt 10 5,357 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  برای ترسیم نقشه کاربری زمین شهری در جی آی اس نیاز به سیمبل های شهری(سیمبل کاربری ها م alireza 1 1,650 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان