امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری
باسلام..
کسی از دوستان ترجمه کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری کرمونا داره؟ جستجو کردم ظاهرا این کتاب دیگه چاپ نمیشه
بخش پایداری از این کتاب رو میخواستم اگز کسی داره در اینجا آپ کنه...
ممنون..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان آیا کسی می تونه قسمت کیفیت منظر شهر از این کتاب را خیلی فوری برای من ارسال کند؟یا هر مطلبی که درباره کیفیت منظر شهر(خیابان)باشد.ممنونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام میشه کتاب" راهنمای تصویری مبحث 4" برام بزارین .مرسی خیلی فوریهههه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 13,920 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: moni_utopia
        درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 788 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        درخواست رایگان خلاصه کتاب شهرهای فردا پیتر هال hero 0 1,097 ۱۳۹۵-۱-۲۷، ۰۳:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: hero
        درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,266 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: fofi sharifi
        درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت . kiana7822 13 10,868 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۳:۵۵ عصر
      آخرین ارسال: Zepres
        کتاب «طراحی فضای شهری، نگرشی بر فرآیندی اجتماعی و مکانی» kiana7822 1 1,504 ۱۳۹۴-۲-۶، ۱۲:۳۱ صبح
      آخرین ارسال: haydariyan
        درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,819 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
        درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,051 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
        کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,685 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: ویسوگ
        کتاب زیباسازی و منظر شهری alireza 0 2,074 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان