امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مژده به اعضا>>تالار مباحث و دروس مقطع کارشناسی شهرسازی برای کمک به دانشجویان
سلام
از امروز قرار هست تالار دیگری به ایران شهرساز اضافه بشه به اسم تالار کارشناسی شهرسازی. در این تالار مباحث و دروس مقطع کارشناسی شهرسازی برای کمک به دانشجویان مطرح میشه و علاوه بر فراهم کردن منابع مورد نیاز، پاسخگویی به سوالات در هر درس هم در نظر گرفته شده. به همین جهت از اعضایی که می توانند در انتقال فایل ها و منابع از کتابخانه به این تالار کمک کنند، درخواست میشود در همین تاپیک اعلام آمادگی کنند. بدیهی این عزیزان از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد.
همچنین قسمتی از این تالار به آموزش مواردی چون جی آی اس و مقاله نویسی اختصاص پیدا کرده. بنابراین اگر از دانشجویان و اعضای سایت پیشنهادی مبنی بر ارائه آموزش های دیگر هست ، در همین تاپیک اعلام کنند تا بررسی شود.
تمامی مدیران سایت اسکیس در این تالار به عنوان مشاور عضو هستند تا در تمامی مراحل طی شده در سایت اسکیس، حتما با این تالار هماهنگ شوند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، sara0111 ، dementor ، wimifire ، elham90 ، URBAN 98
سلام. خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کرده باشم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
من هم تمام تلاشمو میکنم امیدوارم بتونم کمک کنم........................
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
منم هرکمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
امیدوارم که این فعالیت که اغاز کردین به امید خدا مفید واقع شه و بتونیم شاهد بهتر شدن این سایت و همچنین افزایش سطح همکاری وتعاون در بین جامع مهندسین شهرسازی باشیم... ایشالا
همه باهم تلاش کنیم ... همه باهم یاد بگیریم .. همه به هم یاد بدهیم ...
آخرین ارسال های من :

هیچ آوازه ای
    بر بلندی سرزمینی که سرای آن دام نبودن و نخواستنت است قدم گذاشته ای ونمی دانی که عاقبت عاشقانه هارا باد به لختی از ثانیه ای از جنون پر میدهد ... پر میدهد این عشقانه ها را چون که باد است باد لحظه ای آرام نمیگیرد .. درست مث من که درنگی بر من نیست ... و منهای بودن بی معنی این روزای پر تلاطمم ... هیچ آوازه ی دیگر نخواهم داشت... باد (م.فیروزه)
    پاسخ
     سپاس شده توسط dementor ، farnoosh joon
    سلام
    با تشکر از مهندسین zeytoon ، dementor
    تالارها ایجاد شدند و منتظر اطلاعیه از طرف مدیران تالار باشید.
    لینک تالار:
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1217

پاسخ
     سپاس شده توسط dementor
    سلام
    با تشکر فراوان بابت ایجاد این تالار
    حتما به روی چشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,304 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,861 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,211 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,914 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,836 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
      اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,580 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
      اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,742 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان