امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست مطلب در زمینه اصول شهرسازی اسلامی
سلام دوستان واسه پروژه کلاسیم میخوام اصول شهرسازی اسلامی و شهرسازی نوین رو در ساخت محلات باهم مقایسه کنم ازتون خواهش میکنم اگه در این زمینه مطلب یا مقاله ای دارید تو سایت بذارید که هم من و هم بقیه دوستان ازش استفاده کنیم
اگرهم کتابی در این زمینه میشناسید لطفا بهم معرفی کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
درود بر شما
در زمینه شهرسازی اسلامی میتونید از کتابها و مقالات دکتر نقی زاده استفاده کنید ایشون کلادر این زمینه کتاب و مقالات مختلفی رو ارائه میکنند
موفق باشید..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
سلام. یه مقاله توی این لینک هست:
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...9%85%DB%8C
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
بچه ها یعنی کسی نیست که درباره ی اصول شهرسازی محلات اسلامی چیزی داشته باشه خیلی فوریه فقط یه روز وقت دارم لطفا اگه مطلبی دارید تو سایت بذارید ممنون میشم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,479 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,129 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,331 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,374 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,394 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,970 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
  اگر در مورد بازآفرینی شهری بافت های تاریخی یا در مورد گردشگری مقاله یا مطلالبی دارین alireza 0 1,526 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تكنيك در طراحي شهري مهندس م 5 1,816 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۸:۰۶ عصر
آخرین ارسال: مهندس م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان