امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجوی کارشناسی چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من چن تا از مقاله هایی که تو همین انجمن هست و خوندم ولی خیلی برام گنگه و زود خستم میکنه و فک کنم هنوز یکم زوده که بخوام مطالعاتمو با مباحث سنگین شروع کنم...شمام ترم اول اینطوری بودید؟میشه اسم کتابایی که خودتون مطالعه کردید یا کتابایی که فک میکنید کمکم میکنه رو در اختیارم بذارید؟منم اگه بخواین خلاصه کتابا و مطالب مهمشو میتونم تو انجمن بذارم.و یه سوال دیگه شما فعالییتتونو چطور تو انجمن شروع کردید؟
[/quote]

سلام دوست عزیز منم پیشنهاد میکنم با خوندن مقاله ها شروع کنید البته نه هرمقاله ای بهتر مقاله ها و مجلات معتبر رو بخونید چون هر مقاله چکیده مطالعات اون نویسنده است...این گنگ و سخت بودن چیز طبیعی و شاید بچه ها تا ترم 3 هنوز خیلی ندونن چه اتفاقی توی این رشته قرار پیش بیاد اما به مرور همه چیز دزست میشه و شما کلا به یک موضوع خاص علاقمند میشید و تون راه ادامه میدید
پیشنهاد من درمورد کتاب ها هم همون توصیه های اساتیدی که این ترم باهاشون کلاس دارید چون معمولا کتاب های درست رو انتخاب می کنن و با توجه به حضور استاد و خوندن این مطالب از سختی این کتاب ها کم میشه

موفق باشید113
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111 ، Brightness
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۴:۲۱ عصر)m.mary نوشته است: من چن تا از مقاله هایی که تو همین انجمن هست و خوندم ولی خیلی برام گنگه و زود خستم میکنه و فک کنم هنوز یکم زوده که بخوام مطالعاتمو با مباحث سنگین شروع کنم...شمام ترم اول اینطوری بودید؟میشه اسم کتابایی که خودتون مطالعه کردید یا کتابایی که فک میکنید کمکم میکنه رو در اختیارم بذارید؟منم اگه بخواین خلاصه کتابا و مطالب مهمشو میتونم تو انجمن بذارم.و یه سوال دیگه شما فعالییتتونو چطور تو انجمن شروع کردید؟

سلام دوست عزیز منم پیشنهاد میکنم با خوندن مقاله ها شروع کنید البته نه هرمقاله ای بهتر مقاله ها و مجلات معتبر رو بخونید چون هر مقاله چکیده مطالعات اون نویسنده است...این گنگ و سخت بودن چیز طبیعی و شاید بچه ها تا ترم 3 هنوز خیلی ندونن چه اتفاقی توی این رشته قرار پیش بیاد اما به مرور همه چیز دزست میشه و شما کلا به یک موضوع خاص علاقمند میشید و تون راه ادامه میدید
پیشنهاد من درمورد کتاب ها هم همون توصیه های اساتیدی که این ترم باهاشون کلاس دارید چون معمولا کتاب های درست رو انتخاب می کنن و با توجه به حضور استاد و خوندن این مطالب از سختی این کتاب ها کم میشه

موفق باشید113
[/quote]

سلام...
ممنون از راهنماییتون پس از مقاله های همین انجمن شروع میکنم.اگه مقاله جذابی یا چیزی که بیشتر کمکم کنه رو شما خوندید برام معرفی کنید ممنون میشم.اینکه در مورد کتاب سوال میکنم بخاطر اینه که اساتید ما منابع خاصی جز همون کتاب درسیمون معرفی نکردن و تنها حرفشون اینه که اطلاعاتتونو ببرین بالا تو این ترمم که مبانی طراحی 1 درس تقریبا اصلیمونه استاد فارغ التحصیل معماریه و بیشترین اطلاعاتی که بهمون میده در رابطه با معماریه تا شهرسازی منبعی هم که معرفی کردن مبادی سواد بصریه بخاطر همینه که یکم مشکل برام پیش اومده....یا استاد درامدی بر شهرسازیمون فقط جزوه داده همین!!!!!!
آخرین ارسال های من :

اینجام...
دوباره...
با خیالی شاید
راحت تر از قبل...

قد بلندم!

اما...

نه آنقدر که ابرها را کنار بزنم

و...

سر از کار خدا دربیاورم...!
پاسخ
[/quote]

من چن تا از مقاله هایی که تو همین انجمن هست و خوندم ولی خیلی برام گنگه و زود خستم میکنه و فک کنم هنوز یکم زوده که بخوام مطالعاتمو با مباحث سنگین شروع کنم...شمام ترم اول اینطوری بودید؟میشه اسم کتابایی که خودتون مطالعه کردید یا کتابایی که فک میکنید کمکم میکنه رو در اختیارم بذارید؟منم اگه بخواین خلاصه کتابا و مطالب مهمشو میتونم تو انجمن بذارم.و یه سوال دیگه شما فعالییتتونو چطور تو انجمن شروع کردید؟
[/quote]

ببینید همون طور که گفتم اساتید هر دانشگاه متفاوت عمل میکنه.(میتونم بپرسم شما چه دانشگاهی درس می خونید؟البته اگه دوست داشتید جواب بدید)
ما برای یکی از درسهای تاریخ شهرمون باید تعداد زیادی مقالات مختلف رو نگاه میکردیم میخوندیم و 5 تاشو انتخاب میکردیم و دقیق تر می خوندیم و برای هر کدوم یه چکیده می نوشتیم.و باید کتاب جیمز موریس و تاریخ معاصر رو می خوندیم . بله ابتدا مثل شما برامون کار سختی بود ولی نشدنی هم نبود و به مرور زمان خودمون رو وفق دادیم.و با شرایط کنار اومدیم.
شما باز هم از خود اساتیدتون منابع دروس رو درخواست کنید.
به طور مثال برای درس تاریخ معماری معاصر10تا کتاب به ما معرفی کردند:از جمله آشنایی با معماری جهان،تاریخ معماری مدرن،مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب،معماری و شهرسازی در قرن 20 وکتاب پست مدرنیته و...و برای هندسه احجام و پرسپکتیو هم کتاب تمرین رسم فنی عمومی-احمد متقی پور بود.ولی برای درس درآمدی برشهرشناسی جزوه بود و یه کتاب دیگه که به عنوان منبعی برای تحقیقاتمون معرفی کردند.
برای ارسال اطلاعات هم شما ابتدا از جست و جو استفاده کنید وبعد مطالبتون رو در تاپیک مخصوص خودش ارسال کنید و تا دیگر دوستانتون هم بتونن ازشون استفاده کنن.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness

[/quote]

ببینید همون طور که گفتم اساتید هر دانشگاه متفاوت عمل میکنه.(میتونم بپرسم شما چه دانشگاهی درس می خونید؟البته اگه دوست داشتید جواب بدید)
ما برای یکی از درسهای تاریخ شهرمون باید تعداد زیادی مقالات مختلف رو نگاه میکردیم میخوندیم و 5 تاشو انتخاب میکردیم و دقیق تر می خوندیم و برای هر کدوم یه چکیده می نوشتیم.و باید کتاب جیمز موریس و تاریخ معاصر رو می خوندیم . بله ابتدا مثل شما برامون کار سختی بود ولی نشدنی هم نبود و به مرور زمان خودمون رو وفق دادیم.و با شرایط کنار اومدیم.
به طور مثال برای درس تاریخ معماری معاصر10تا کتاب به ما معرفی کردند:از جمله آشنایی با معماری جهان،تاریخ معماری مدرن،مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب،معماری و شهرسازی در قرن 20 وکتاب پست مدرنیته و...و برای هندسه احجام و پرسپکتیو هم کتاب تمرین رسم فنی عمومی-احمد متقی پور بود.ولی برای درس درآمدی برشهرشناسی جزوه بود و یه کتاب دیگه که به عنوان منبعی برای تحقیقاتمون معرفی کردند.
برای ارسال اطلاعات هم شما ابتدا از جست و جو استفاده کنید وبعد مطالبتون رو در تاپیک مخصوص خودش ارسال کنید و تا دیگر دوستانتون هم بتونن ازشون استفاده کنن.
موفق باشید.
[/quote]

من دانشجوی دانشگاه پیام نور زنجانم ممنون از راهنماییتون.

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111
دوست عزیز امیدوارم هر کجا هستیدموفق باشید و باز هم اگه سوال آموزشی و درسی و .... در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید.و از کمک و راهنمایی های دوستان استفاده کنید.

پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۱۱:۴۹ عصر)لیلا عجملو نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۰۵ عصر)sara0111 نوشته است:

موفق باشید.
[/quote]

[/quote]
ُلام دوست عزیز منم دانشجوی پیام نورم البته بجنورد درکتون میکنم چه حسی الان دارین هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون انجام میدم شما برای شروع میتونین توی دروس کارشناسی مطالبی رو که برای دروس مربوطه قرار داده شده رو بخونین برای بیان معماری بیشتر توانتونو روی یادگیری اسکیس قوی شدن دستتون بزارین و زیاد به مطالب تئوریک نپردازین شما اگه ترم اول باشین باید دروس جغرافیا و امار و جامعه شناسی و مبانی طراحی داشته باشین که اکثرشون خوندنین برای مبانی طراحی میتونین به این تاپیک مراجعه کنین.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1229
بازم اگه سوالی دارین بگین تا براتون بگم راستی به تالار بچه های پیام نور بجنوردم برین.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1139
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۹:۴۷ صبح)dementor نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۱۱:۴۹ عصر)لیلا عجملو نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۰۵ عصر)sara0111 نوشته است:

موفق باشید.

[/quote]
ُلام دوست عزیز منم دانشجوی پیام نورم البته بجنورد درکتون میکنم چه حسی الان دارین هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون انجام میدم شما برای شروع میتونین توی دروس کارشناسی مطالبی رو که برای دروس مربوطه قرار داده شده رو بخونین برای بیان معماری بیشتر توانتونو روی یادگیری اسکیس قوی شدن دستتون بزارین و زیاد به مطالب تئوریک نپردازین شما اگه ترم اول باشین باید دروس جغرافیا و امار و جامعه شناسی و مبانی طراحی داشته باشین که اکثرشون خوندنین برای مبانی طراحی میتونین به این تاپیک مراجعه کنین.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1229
بازم اگه سوالی دارین بگین تا براتون بگم راستی به تالار بچه های پیام نور بجنوردم برین.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1139
[/quote]

سلام...
واقعا با تمام وجودم ازتون تشکر میکنم بابت راهنمایی و اینکه با خوندن جوابتون کلی روحیه گرفتم.الان کلاس دارم ولی وقتی برگردم اولین کاری که انجام بدم به تالار شما سر میزنم.بازم ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
خوب دوستان از الان دوباره فعالیت جدی خودمونو شروع میکنیم نظرات پیشنهادات انتقادات شدید شما رو خریداریم.....

پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani?
up.....................................

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همکاری با تالار کارشناسی شهرسازی بدو بیا عقب نمونیا................ dementor 12 5,112 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: dementor
  عضو گیری برای تالار کارشناسی ................ dementor 11 5,503 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: setare1993
  بالاخره ایجاد شد تالار کارشناسی شهرسازی................... dementor 3 1,575 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان