امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجوی کارشناسی چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام خدمت همه دوستانی که این تاپیک رو میخونن والبته دانشجو های گل کارشناسی :
ممنونم واسه اینکه اومدینو دارین مارو حمایت میکنین.توی این تاپیک ازتون میخوام که هر درسی یا مطلبی یا هرچیزی که به نظرتون نیاز هست تا بهش پرداخته بشه رو عنوان کنین تا ما بتونیم پیگیری کنیم و واستون مطالب خوب بزاریم تا شما هم استفاده کنین.
منتظر نظرات و پیشنهاداتون هستم.........
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992 ، farnoosh joon ، JAVAD4050 ، Brightness ، Ƒanos ، dashjavad
در زمینه پایان نامه هم میتوانید کمک کنید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۱۱:۳۶ عصر)dashjavad نوشته است: در زمینه پایان نامه هم میتوانید کمک کنید؟
تمام تلاشمونو خواهیم کرد چرا که نه تو تاپیک مربوطه در خواست بدید تا شروع کنیم.

پاسخ
up............................

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح)dementor نوشته است: سلام خدمت همه دوستانی که این تاپیک رو میخونن والبته دانشجو های گل کارشناسی :
ممنونم واسه اینکه اومدینو دارین مارو حمایت میکنین.توی این تاپیک ازتون میخوام که هر درسی یا مطلبی یا هرچیزی که به نظرتون نیاز هست تا بهش پرداخته بشه رو عنوان کنین تا ما بتونیم پیگیری کنیم و واستون مطالب خوب بزاریم تا شما هم استفاده کنین.
منتظر نظرات و پیشنهاداتون هستم.........
سلام....میشه واسه بچه های ترم اولم یکارایی بکنید؟معرفی رشته...نمونه سوال...یا هرچیزی که بتونه یه ترم اولیو از سردرگمی دربیاره2
آخرین ارسال های من :

اینجام...
دوباره...
با خیالی شاید
راحت تر از قبل...

قد بلندم!

اما...

نه آنقدر که ابرها را کنار بزنم

و...

سر از کار خدا دربیاورم...!
پاسخ
[/quote]
سلام....میشه واسه بچه های ترم اولم یکارایی بکنید؟معرفی رشته...نمونه سوال...یا هرچیزی که بتونه یه ترم اولیو از سردرگمی دربیاره2
[/quote]

سلام دوست عزیز ؛
در فایل wordارسالی شما میتوانید نگاهی کلی به رشته شهرسازی داشته باشید و با توجه به چارت درسیتون و دروسی که این ترم در حال گذراندن آن هستید میتوانید از مطالب مفید و ارزنده این تاپیک استفاده کنید.و یا در قسمت جست و جوی سایت که در سمت چپ صفحه قرار دارد نیز استفاده بفرمایید.
و اگر باز هم سوالاتتون رو جزیی تر بیان کنید حتما دوستان جوابگو هستند.
و برای نمونه سوال هم نمونه سوال چه درسی رو می خواهید؟مطرح کنید حتما پاسخگوی شما هستیم.
http://iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1217

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   معرفی رشته مهندسی شهرسازی.docx (اندازه: 20.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness
[/quote]

سلام دوست عزیز ؛
در فایل wordارسالی شما میتوانید نگاهی کلی به رشته شهرسازی داشته باشید و با توجه به چارت درسیتون و دروسی که این ترم در حال گذراندن آن هستید میتوانید از مطالب مفید و ارزنده این تاپیک استفاده کنید.و یا در قسمت جست و جوی سایت که در سمت چپ صفحه قرار دارد نیز استفاده بفرمایید.
و اگر باز هم سوالاتتون رو جزیی تر بیان کنید حتما دوستان جوابگو هستند.
و برای نمونه سوال هم نمونه سوال چه درسی رو می خواهید؟مطرح کنید حتما پاسخگوی شما هستیم.
http://iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1217
[/quote]
دوباره سلام

اول میبایست بابت توجهتون و wordی که برام گذاشتین تشکر کنم واقعا کمکم کرد ولی چندتا سوال برام پیش اوده...اول اینکه من تو مطلبتون خوندم که
(دانشجوی رشته ی شهرسازی باید اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد)میدونم شاید سوال درستی نباشه ولی این اطلاعات عمومی شامل چه چیزایی میسشه؟علت پیش اومدن این سوال برام بخاطر اینه که تا به امروز که وارد این رشته شدم بیشترین مطالعاتی که داشتم روی تاریخچه شهر ها و مناطق مهم و کلا چیزایی که مربوط به یه مبحث تا همه چی...دومین سوالم اینه که یه دانشجوی شهرسازی مثل من که تازه اول این راه لذت بخشه بهتره شروع مطالعاتشو با چه مباحثی شروع کنه ممنون میشم اسم کتاب یا چیزایی که کمکم میکنه رو بدونم؟سومین سوالم اینه که با توجه به چیزی که از مطلبتون متوجه شدم بیشترین کاری که مربوط به رایانه است یادگیری GIS اینکه من در حال حاضر تو کلاسای اتوکد ثبت نام کردم برام لازمه؟یا انصراف بدم؟یا اصلا باید چه چیزایی رو امموزش دید؟ممنون میشم راهنماییم کنید....و همچنین من خیلی دوست دارم تو این انجمن جزو فعالا باشم ولی واقعا نمیدونم چه کمکی ازم برمیاد و چه جوری باید فعالیتمو شروع کنم؟
1؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111
mall">دوباره سلام
اول میبایست بابت توجهتون و wordی که برام گذاشتین تشکر کنم واقعا کمکم کرد ولی چندتا سوال برام پیش اوده...اول اینکه من تو مطلبتون خوندم کهmall"> (دانشجوی رشته ی شهرسازی باید اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد)میدونم شاید سوال درستی نباشه ولی این اطلاعات عمومی شامل چه چیزایی میسشه؟علت پیش اومدن این سوال برام بخاطر اینه که تا به امروز که وارد این رشته شدم بیشترین مطالعاتی که داشتم روی تاریخچه شهر ها و مناطق مهم و کلا چیزایی که مربوط به یه مبحث تا همه چی...دومین سوالم اینه که یه دانشجوی شهرسازی مثل من که تازه اول این راه لذت بخشه بهتره شروع مطالعاتشو با چه مباحثی شروع کنه ممنون میشم اسم کتاب یا چیزایی که کمکم میکنه رو بدونم؟سومین سوالم اینه که با توجه به چیزی که از مطلبتون متوجه شدم بیشترین کاری که مربوط به رایانه است یادگیری GIS اینکه من در حال حاضر تو کلاسای اتوکد ثبت نام کردم برام لازمه؟یا انصراف بدم؟یا اصلا باید چه چیزایی رو امموزش دید؟ممنون میشم راهنماییم کنید....و همچنین من خیلی دوست دارم تو این انجمن جزو فعالا باشم ولی واقعا نمیدونم چه کمکی ازم برمیاد و چه جوری باید فعالیتمو شروع کنم؟
1؟؟
[/quote]
سلام دوست عزیز؛اول از همه لازمه بگم که هیچ وقت فک نکنید که سوالاتتون اشتباهه.به هرحال باید سوالاتتون رو مطرح کنید و مطمین باشید که بدون پاسخ نخواهند موند.
درباره سوالاتتون به نظر من شما میتونید از همین ابتدا شروع به خوندن مقالات و فصلنامه ها و مجلات تخصصی رو برای افزایش اطلاعات عمومیتون در کنار کتابهایی که اساتید محترمتون معرفی میکنند کنید.مثلا اساتید خود من برای درس تاریخ معاصرایران و جهان چند تا تا کتاب و مقاله به عنوان منبع معرفی کردند و شاید از هرکدوم دوسه پاراگراف برای تدریس استفاده کردند ولی ما میتونستیم برای افزایش اطلاعاتمون اون منابع رو تهیه و خودمون کامل بخونیم.
پس شما که ابتدای راه هستید به نظر من همون طور که گفتم در کنار منابع و کتابهای درسیتون ابتدا برید چند تا مجله و مقاله تخصصی رشتتون رو بگیرید ببینید اصلا مطالبش چیه؟ مباحث چطوریه؟چی تو شهرسازی مورد توجه هست؟نظرات و نوشته های مختلف رو ببینید و آشنا بشید.و...
درمورد یاد گیری نرم افزارها؛ببینید هم اتوکد و GISو یا هر نرم افزار تخصصی مطمین باشید تو کارهاتون بدردتون میخوره.حالا چه الان یاد بگیرید چه ترم های بعد.
نرم افزار اتوکد رو شما می تونید تو درس نقشه برداری ازش استفاده کنید و در درسهای دیگه هم بسته به اساتیدتون داره که به عنوان مثال در طرحهای شهرسازی برای تولید نقشه ازش استفاده کنید یا نه؟
باز هم براتون از خودم مثال میزنم که ما در درس نقشه برداری 8نمره پایانی ما علاوه بر کارهای عملی دیگه یه بخشی باید برداشت اطلاعات انجام میدادیم و طبق ان با استفاده از نرم افزار اتوکد نقشه تولید میکردیم.و یا برای نقشه پیشنهادی طرح 1 میتونستیم از اتوکد استفاده کنیم.
من چند روز پیش که در کلاسی حضور داشتم یکی از مهندسین که در یک شرکت مهندس مشاور کار میکردند عنوان کردند که اگه کار بلد باشید اگه نرم افزارهای تخصصی رو بلد باشید و تمرین کنید قطعا برای کار مشکلی نواهید داشت و برای همکاری دنبالتون میان.
درمورد سوال آخرتون هم که عنوان کردید دوست دارید فعال باشید،همون طور که میبینید سایت از تالارها و تاپیک های مختلفی تشکیل شده.شما هر مقاله،مطلب،جزوه و منبع تخصصی و یا پاسخ به سوالات دوستان رو میتونید در تاپیک مخصوص به خودش به شرط تکراری نیودن ارسال کنید.و از امتیازات ویژه ای برخوردار بشید.حتی شما در فصلنامه ایران شهرساز هم میتوانید فعالیت داشته باشد.
امیدواریم شما هم برای پیشرفت سایت و فصلنامه نقش بسزایی داشته باشید.
موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
سلام
میون کلامتون اگه میخواید بعدا رششتون رو به طراحی تغییر بید، اتوکد هم یاد بگیرید خیلی براتون خوبه ولی اگر میخواید برید برنامه ریزی، نیاز چندانی به یادگیری پیشرفته نیست و کد دو بعدی اونهم در حد متوسط کافیه و فقط یک سری دستورات خاص هست که به راحتی می تونید از دوستانتون بپرسید. ولی در هر صورت جی آی اس نرم افزار اصلی رشته ماست و هر دو گرایش باید این رو بلد باشند و اگر کسی فقط برای یک نرم افزار می تونه وقت بذاره، بهتره واسه جی آی اس باشه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، sara0111
(۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۱:۲۷ صبح)sara0111 نوشته است: mall">دوباره سلام
اول میبایست بابت توجهتون و wordی که برام گذاشتین تشکر کنم واقعا کمکم کرد ولی چندتا سوال برام پیش اوده...اول اینکه من تو مطلبتون خوندم کهmall"> (دانشجوی رشته ی شهرسازی باید اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد)میدونم شاید سوال درستی نباشه ولی این اطلاعات عمومی شامل چه چیزایی میسشه؟علت پیش اومدن این سوال برام بخاطر اینه که تا به امروز که وارد این رشته شدم بیشترین مطالعاتی که داشتم روی تاریخچه شهر ها و مناطق مهم و کلا چیزایی که مربوط به یه مبحث تا همه چی...دومین سوالم اینه که یه دانشجوی شهرسازی مثل من که تازه اول این راه لذت بخشه بهتره شروع مطالعاتشو با چه مباحثی شروع کنه ممنون میشم اسم کتاب یا چیزایی که کمکم میکنه رو بدونم؟سومین سوالم اینه که با توجه به چیزی که از مطلبتون متوجه شدم بیشترین کاری که مربوط به رایانه است یادگیری GIS اینکه من در حال حاضر تو کلاسای اتوکد ثبت نام کردم برام لازمه؟یا انصراف بدم؟یا اصلا باید چه چیزایی رو امموزش دید؟ممنون میشم راهنماییم کنید....و همچنین من خیلی دوست دارم تو این انجمن جزو فعالا باشم ولی واقعا نمیدونم چه کمکی ازم برمیاد و چه جوری باید فعالیتمو شروع کنم؟
1؟؟
سلام دوست عزیز؛اول از همه لازمه بگم که هیچ وقت فک نکنید که سوالاتتون اشتباهه.به هرحال باید سوالاتتون رو مطرح کنید و مطمین باشید که بدون پاسخ نخواهند موند.
درباره سوالاتتون به نظر من شما میتونید از همین ابتدا شروع به خوندن مقالات و فصلنامه ها و مجلات تخصصی رو برای افزایش اطلاعات عمومیتون در کنار کتابهایی که اساتید محترمتون معرفی میکنند کنید.مثلا اساتید خود من برای درس تاریخ معاصرایران و جهان چند تا تا کتاب و مقاله به عنوان منبع معرفی کردند و شاید از هرکدوم دوسه پاراگراف برای تدریس استفاده کردند ولی ما میتونستیم برای افزایش اطلاعاتمون اون منابع رو تهیه و خودمون کامل بخونیم.
پس شما که ابتدای راه هستید به نظر من همون طور که گفتم در کنار منابع و کتابهای درسیتون ابتدا برید چند تا مجله و مقاله تخصصی رشتتون رو بگیرید ببینید اصلا مطالبش چیه؟ مباحث چطوریه؟چی تو شهرسازی مورد توجه هست؟نظرات و نوشته های مختلف رو ببینید و آشنا بشید.و...
درمورد یاد گیری نرم افزارها؛ببینید هم اتوکد و GISو یا هر نرم افزار تخصصی مطمین باشید تو کارهاتون بدردتون میخوره.حالا چه الان یاد بگیرید چه ترم های بعد.
نرم افزار اتوکد رو شما می تونید تو درس نقشه برداری ازش استفاده کنید و در درسهای دیگه هم بسته به اساتیدتون داره که به عنوان مثال در طرحهای شهرسازی برای تولید نقشه ازش استفاده کنید یا نه؟
باز هم براتون از خودم مثال میزنم که ما در درس نقشه برداری 8نمره پایانی ما علاوه بر کارهای عملی دیگه یه بخشی باید برداشت اطلاعات انجام میدادیم و طبق ان با استفاده از نرم افزار اتوکد نقشه تولید میکردیم.و یا برای نقشه پیشنهادی طرح 1 میتونستیم از اتوکد استفاده کنیم.
من چند روز پیش که در کلاسی حضور داشتم یکی از مهندسین که در یک شرکت مهندس مشاور کار میکردند عنوان کردند که اگه کار بلد باشید اگه نرم افزارهای تخصصی رو بلد باشید و تمرین کنید قطعا برای کار مشکلی نواهید داشت و برای همکاری دنبالتون میان.
درمورد سوال آخرتون هم که عنوان کردید دوست دارید فعال باشید،همون طور که میبینید سایت از تالارها و تاپیک های مختلفی تشکیل شده.شما هر مقاله،مطلب،جزوه و منبع تخصصی و یا پاسخ به سوالات دوستان رو میتونید در تاپیک مخصوص به خودش به شرط تکراری نیودن ارسال کنید.و از امتیازات ویژه ای برخوردار بشید.حتی شما در فصلنامه ایران شهرساز هم میتوانید فعالیت داشته باشد.
امیدواریم شما هم برای پیشرفت سایت و فصلنامه نقش بسزایی داشته باشید.
موفق باشید.
[/quote]

من چن تا از مقاله هایی که تو همین انجمن هست و خوندم ولی خیلی برام گنگه و زود خستم میکنه و فک کنم هنوز یکم زوده که بخوام مطالعاتمو با مباحث سنگین شروع کنم...شمام ترم اول اینطوری بودید؟میشه اسم کتابایی که خودتون مطالعه کردید یا کتابایی که فک میکنید کمکم میکنه رو در اختیارم بذارید؟منم اگه بخواین خلاصه کتابا و مطالب مهمشو میتونم تو انجمن بذارم.و یه سوال دیگه شما فعالییتتونو چطور تو انجمن شروع کردید؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همکاری با تالار کارشناسی شهرسازی بدو بیا عقب نمونیا................ dementor 12 5,082 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: dementor
  عضو گیری برای تالار کارشناسی ................ dementor 11 5,460 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: setare1993
  بالاخره ایجاد شد تالار کارشناسی شهرسازی................... dementor 3 1,567 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان