امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به کسی که تکنیک s.w.o.t بلده. هزینش میدم
salam shoma alave bar inha bazdide median ax va vaziyate mojood aan mahal ro niyaz darid

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من کامل در این مورد اطلاعات دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سپاس از شما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sas.mmt

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,557 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,549 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,131 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
      بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,195 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,255 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
      کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,819 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
      تغییر مقیاس لایه زلزله به اندازه واقعی masoudrom 1 1,071 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۴:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: masoudrom
      کسی با تکنیک دیمتل (DEMATEL) آشنایی داره؟؟؟ sajad ojaghi 1 1,560 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۱:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان