امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقدی بر فروشگاه کتاب نو و دست دوم!!!!!لطفا شما هم نظر بدین!!!!!!
با تمام احترامی که واسه همه دوستان دارم دارم اینو مینویسم:
سلام!
وقتی تالاری به نام فروشگاه کتاب نو و دست دوم دایر میکنین یعنی باید اینقدر توش کتابای مربوط به شهرسازی یا بقیه رشته هایی که به نوعی با شهر و ساختمان مرتبطن توش باشه که لااقل ارزش بازدید رو داشته باشه!در ضمن تعجبم از اینه که فایل یکی دو کتابی رو هم که گذاشتین نسبت به قیمت خود کتاب واقعا زیاد فرقی نداره به نظر شما با این اوصاف پیدا کردن خود کتاب از توی بازار عاقلانه تر نیست؟26
بهتره لااقل یه کم فروشگاه رو رونق بدین و یه کم هم قیمت فیلها رو کمتر کنین تا هم واسه کسایی که به سایت زدوگذری سر میزنن و هم برا اعضای سایت ( یکی مثل خود من که دربدره برخی از کتابا هستم و گیرم نمیاد)یه منبع با ارزش از منابع تشکیل بشه که بشه روش بعنوان یه فروشگاه حساب باز کرد نه اینکه فقط یه اسم رو یدک بکشه!113
الان هرکسی بخواد کتاب دست دوماشو بفروشه توی جای جای سایتها و ووبلاگا پیام تبلیغاتی میذاره ولی وقتی حرف از فروشگاه اونم تو سایتی مثل ایران شهرساز میاد باید یه چیزی در شان اون هم باشه نه کمتر!
البته میدونم خیلی از فایلها رو میشه تو بقیه تالارها پیدا کرد ولی بحث من الان فقط و فقط بحث مربوط به فروشگاه و بی استفاده بودن اونه!امیدوارم فکری بحالش بشه که واقعا وضعیتش وحشتناکه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، elham90 ، foroogh.r ، bahareh. ، haydariyan
سلام تالار افتتاح شده ولی فعالیت و خرید و فروش بستگی به درخواست ها دارد.
شما پیشنهاد خودتان را بفرمایید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
به نظر من فایلهایی که تو سایر تالارها هستن رو میشه توی فروشگاه آورد این باعث میشه علاوه براینکه فروشگاه پربارتر بشه واسه تمام بازدیدکنندگان هر چند که عضو هم نباشن قابل دسترسی و فرید باشه!
اگه بشه و بتونین نرخ رو تاجاییکه امکان داره پایین بیارین تا مشتری زیاد بشه!حتی میشه کتاب و جزوه رو بصورت سی دی و جزوه و..... بفروش برسونیم.
از قدیم گفتن سود کمتر ولی زیاد خیلی بهتره تا سود زیاد ولی به ندرت و کم!
اگه بشه از بقیه اعضا هم بخواین هم واسه رونق و پر بار شدن فروشگاه نظراتشون رو بفرستن شایدخیلی فکرای خوب بشه پیدا کرد!
حتی به نظر من میتونه یه منبع درآمد خوبی برا مدیران و اعضاء فعال باشه همونطوری که توی جلسه قبل گفته شد باید دنبال یک منبع درآمد واسه سایت بودو این یکی از بحثها و دغدغه های اعضا و مدیران بود!
بهتر از همه بخواین نظرشون رو بفرستن!

پاسخ
فروش فایل در صورتی درست است که آن فایل برای اولین بار منتشر شود نه اینکه دسترسی به همان فایل در سایت های دیگر براحتی امکان پذیر باشد.
با این حال شما لینک فایلهایی که نیاز هست در فروشگاه باشد را ارسال کنید تا بررسی کنیم.

پاسخ
مهندس این کار یک نفر نیست باید از همه این درخواست رو داشته باشین!

پاسخ
میشه از دوستان بخوایم (البته بعد از اعلام نتایج) کتاب ها و جزواتی که لازم ندارن رو تو فروشگاه بزارن
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، foroogh.r ، Saeedm ، mahan
سلام.منم با مهندس ماهان موافقم من به شخصه کتاب و جزوه خیلی زیاد دارم خیلیاشم صفحه نزدم حتی.به نطرم بعد از اعلام نتایج بشه کارای مفیدی انجام داد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahan
منم موافقم
نظرات مهندس ماهان واقعا بجا بود
منم كتابايي دارم كه حتي يك برگ ازشون نزدم و كلي بيخودي كتابخونمو پر كردم
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط mahan
فکر کنم بهتر خود مسئول تالار مدیریت جمع آوری جزوات و کتابا و سی دی و .......... رو به عهده بگیرن تا بعد از جمع آوری بشه یه تصمیم درست در موردشون گرفته بشه!

پاسخ
فکر کنم قضیه فروشگاه کتاب کلا کنسل شده !چون اینطور که معلومه تو این سایت همه چیز فقط تا اونجایی پرطرفداره که در حد حرف باشه نه عمل!!!!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری joachom 1 714 ۱۳۹۶-۵-۲۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش کتاب های کنکور ارشد طراحی شهری 94با قیمتی پایینتر amouei.akram 1 1,374 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: amouei.akram
  فروش کتاب های نفیس kamand98 0 994 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kamand98
  کمک برای خرید کتاب saharava 0 1,571 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saharava

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان