امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول و روشهای طراحی شهری جلد 1 و 2
سلام

اصول و روشهای طراحی شهری جلد 1 و 2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dashjavad ، kiana7822 ، sajjad21
شروعی طوفانی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من فقط اخبار مهم سایت اسکیس را در سایت قرار میدهم و زحمت اصلی را دوستان در سایت اسکیس می کشند.

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۸، ۰۲:۱۷ عصر)iransketch.ir نوشته است: تشکر
من فقط اخبار مهم سایت اسکیس را در سایت قرار میدهم و زحمت اصلی را دوستان در سایت اسکیس می کشند.

26 مهندس امکانش هست همه ی اخبار تو یه تایپیک قرار بگیرن؟ آخه خیلی از جزوات و کتابها از ایران شهرساز دانلود و تو سایت اسکیس قرار گرفتن.... به نظرم دوباره اختصاص دادن پست بهشون درست نباشه.... اگه قرار هست اهمیت کتاب ها نشون داده شه بهتره همون پست ایران شهرساز آپ شه113 اینجور تایپیک های ایران شهرسازم قابل دیدن هستن113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
قبلش سرچ میکنم که ارسال های تکراری انجام نشه

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,770 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,412 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,379 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,586 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,553 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
  اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,143 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: roza*
  اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,507 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,573 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 2 1,726 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان