امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندس نصیری مجد و پرستو و آناهیتا و آرامو و صادقپور و کسری و دیاموند و سعیده!درخواست!
سلاممممم
ماه مبارک رمضان است و یک درخواست از مدیر سایت....
مدیریت محترم لطفا از مهندسینی که پایه سایت را ریختند و سایت پیشرفت کرد دعوت کنید در همین تاپیک اعلام حضور کنند و باز در کنارمان باشند.
آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، ماراویا ، kasrak ، Brightness ، JAVAD4050 ، mehdime007
(۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۳۲ صبح)reza1366 نوشته است: سلاممممم
ماه مبارک رمضان است و یک درخواست از مدیر سایت....
مدیریت محترم لطفا از مهندسینی که پایه سایت را ریختند و سایت پیشرفت کرد دعوت کنید در همین تاپیک اعلام حضور کنند و باز در کنارمان باشند.

سلام به تمامی شهرسازان،خصوصا مدیران و اعضای سایت...
ماه رمضان ماه برکت و رحمت الهی بر تک تک شما مبارک...
شما لطف دارید مهندس رضا... اینکه سایت به این انسجام و تکامل رسیده و جزو بهترین سایت های معماری و شهرسازی موجود هستش... هیچ گاه نمی تونه کار فردی و کار چند نفر باشه و مطمئنا تلاش وافراد زیادی چون خود شما و خصوصا مدیریت اصلی سایت مهندس دهقان انکار ناپذیره..
من خودم به شخصه امسال ،درگیر مسایل کاری و تحصیلی هستم و از سایر اعضا عذر می خوام که نمی تونم آنچنان که باید همچون گذشته ، در سایت فعالیت داشته باشم... با این وجود سعی می کنم هر موقع زمان اجازه بده به فعالیتم در سایت ادامه بدم. امیدوارم اعضا و مدیران جدید با تلاشی چندین برابر این وظیفه خطیر رو که با صرف وقت و بدون هیچ چشم داشتی هستش ادامه بدن.. با تشکر عضو کوچک سایت
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا ، JAVAD4050
سلام و تشکر از شما
بزودی خبرهای خوبی در خصوص همین موضوع در سایت اعلام میکنیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، moni_utopia ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 927 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  درخواست راهنمایی arch_fkh 1 1,374 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۹:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست مقاله معماری و سیاست (پروژه مبانی نظری) samira.arch 0 2,140 ۱۳۹۰-۱۲-۲۶، ۱۰:۴۸ عصر
آخرین ارسال: samira.arch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان