امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب اسکیچاپ
سلام دوستان
میخوام نرم افزار اسکیچاپ رو نصب کنم با توجه به راهنمای نرم افزار پیش رفتم و sketchup و v-ray رو نصب کردم با توجه به راهنماش su podium رو [تصویر:  10g2rrqqcp4rens551l.jpg] نصب کردم اما اخرش این ارور رو میده [تصویر:  fkg20c8aqnszilyyhpv.jpg] دوستان کسی میدونه مشکل چیه و باس چیکار کنم!!؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
دوست عزیز v ray یا maxwell را نصب کن هم امکانات بیشتری دارند هم نصب راحت تری

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل بزرگ در اتوکد 2015 می شه کمک کنید s1s2s3 4 5,270 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  دانلود The Sims™ 3 1.0.47 - تجربه زندگی مجازی در اندروید alireza 0 1,315 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای اولین بار درنت:دانلود با لینک مستقیم دیدن فایل cad بدون نصب اتوکد QA CAD 11.1.10 alireza 3 2,935 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۴:۲۸ عصر
  دانلود با لینک مستقیم DesignCAD 3D Max 23.0 طراحی اجسام2 و3 بعدی بدون کرک و نصب آسان alireza 0 1,029 ۱۳۹۲-۱۱-۱۳، ۰۱:۱۱ صبح
  دانلود A-PDF Merger v4.8.0 - ادغام چند کتاب الکتریکی با فرمت PDF در قالب یک فایل alireza 0 1,327 ۱۳۹۲-۱۱-۹، ۰۹:۱۹ عصر
  لینک دانلود در تالار دانلود نرم افزار مستقیم شد و نیازی به عضویت نیست alireza 0 1,153 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۵:۳۴ عصر
  نمودار های پراکنش در نرم افزار spss abcdefghijklm 1 2,457 ۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  دانلود فرهنگ لغات قابل نصب بر روی موبایل شهرسازی(داغ سوزان) reza1366 16 12,397 ۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۴:۵۵ عصر
آخرین ارسال: sinaeslami

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان