امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای کمک

سلام
طاعات قبول
بنده کارشناس ارشد شهرسازی هستم ازشما چندتا سوال داشتم
1. ما یکسری نقشه تهران( جی آی اس)از سایت شما خریداری کردیم اما جدول اطلاعات کامل نداره (کاربری ، طبقات سایر مسایل ) آیا شما نقشه کامل با اطلاعات رو دارید؟
2.نقشه جی آی اس طبقات و کاربری منطقه 11 رو دارید ؟3. شما فردی رو میشناسید که تحلیلهایی مثلAHP رو برای پایان نامه انجام بده؟
آخرین ارسال های من :

گاهی کلام

در وصف واقعیت ما کم می‌آورد

ناچار

این سه نقطه و... دیگر هیچ!
پاسخ
سلام. الان چند نوع نقشه جی ای اس در سطح شهر تهران وجود داره که هرکدوم دارای یه سری از مشخصاته متاسفانه و به هم لینک داده نشده. البته شاید یکی از علت هاش حجم زیادشون باشه که در شیپ فایل های مختلف ارائه میشه و ما هم نقشه کاربری رو در سایت قرار دادیم! ولی حالا بعد اون اتفاق از سایت پرید!!!.از طرفی به علت وجود نواقص در بعضی از اون ها و رشد سریع مخصوصا در زمینه بافت فرسوده و همچنین تغییرات کاربری خصوصا تغییر کاربری سبز به سایر کاربری ها که امری رایج نه در شهرداری تهران، که در تمام شهرهای ما (البته خیلی کمتر از شهرداری تهران)، باعث به وجود اومدن این اراده برای به روز رسانی این برداشت ها شده. ولی خب به نظر می رسه اون طور که پیداست، تا زمان رسیدن به این قسمت راه زیادی داشته باشیم. درهرصورت به عنوان راهنمایی می خوام خدمتتون عرض کنم که هر محقق یا دانشجویی به تمام نقشه های جی ای اسی شهر تهران اونهم با تمام جزئیات نیاز نداره و یا در سطح کلان هست یا یا در حد یکی دو منطقه. مگر اینکه بررسی بسیار بزرگ و وقت گیری از طرف یک تیم چندنین نفره در حال انجام باشه. شما بگید برای چه مطلبی این هارو نیاز دارید تا راهنماییتون کنیم.
به زودی با هماهنگی مجدد با مهندس دهقان، جی ای اس تهران به طور کامل در سایت قرار خواهد گرفت و همچنین برای پست به اعضای سایت در هرکجای ایران اماده خواهد شد(چون حجم فایل کاملش خیلی زیاده شاید برخی نتونن دانلود کنن.).
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، atria

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک فوری elahian 2 1,988 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,334 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
Exclamation اصول و ضوابط طراحی روگذر روی پارک(کمک) serafina 5 3,041 ۱۳۹۲-۱۱-۴، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  در خواست کمک در خصوص شیت بندی برنامه ریزی مسکن macmilan 1 1,427 ۱۳۹۲-۱۰-۲۸، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,318 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کمک جهت شیت بندی دستی kazhalbonita 1 1,816 ۱۳۹۲-۱۰-۵، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: kazhalbonita
  مسکن مقرون به صرفه-کمک wvb341 1 893 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک ! کلاس اسکیس برای دانشگاه آزاد در مشهد bita.fazel.m 17 6,663 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی هست دانشگاه علوم تحقیقات تهران باشه؟؟؟کمک rezvan87 3 2,995 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۱:۵۰ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  درخواست کمک در رابطه با موضوع بلند مرتبه سازی kiana7822 1 1,212 ۱۳۹۲-۴-۱۲، ۱۰:۲۷ عصر
آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان