امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم
چند تا از سورپرایهایم را اعلام کنم
سال قبل قول داده بودم اموزش ساختمان به صورت فیلم برای مهندسان تاز ه از دانشگاه اومدن را بزارم این فیلم که مال اداره راهه کامل مهندس را با کارهای اجرایی اشنا میکنه کاملا عملی خوشبختانه الان این فیلم اماده بارگذاری در سایته فقط بهشرطی که به عنوان مدیر انتخاب بشم چون با مدیر شدن میخووام سایت را رونق بدم با عضویت فعال شدن نمیتونمک این کار رابکنم
برخی دیگر از سورپرایزهایم
اموزش تصویری فیلم اسکیس برای کنکور ارشد اومن اماده ارایه به دوستان است توسط اساتید بزرگ
بار گذاری چند پایان نامه ارشد طراحی شهری برای اشنایی دوستان
این وشهای افعالیتهای من است

آخرین ارسال های من :

پیام‌های داخل این موضوع
سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۰۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 999 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,951 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,223 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,608 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,191 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,130 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,729 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,230 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: