امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم
واقعا نمی دونم پاسخ دادن به این تاپیک درست هست یا خیر. ولی فکر می کنم لازم باشه چند نکته رو یک بار برای همیشه یاد آور بشم نه برای شما، که برای تمام مدیران، مخصوصا کسانی که مدت زیادی نیست که در بین ما حضور دارند:
- اینکه هرکسی که جمع شده اینجا و فعالیتی میکنه هم خودش سود می بره هم دیگران، ولی با گذشت زمان و ارتقای پست و بیشتر شدن وظیفش، سود دهیش خیلی بیشتر از سود بردنش هست و گاهی حتی یک فرد از خودش هم مایه می ذاره تا یه چیزی به نتیجه برسه. نمونه هم بسیاری از مدیرانی که رفتند چون یا نتونستند یا وقت نداشتن یا به هر دلیل دیگه ای اما کسانی که موندن چیزی بهشون اضافه نشد که، بلکه یک سال، شاید هم بیشتر در یک پست باقی مونده و هنوز هم فعالیت می کنند و چیزی از دیگران نخواستند. واقعا نمی دونم چی فکر میکنید در باره پست مدیریت! ایا به نظرتون خبریه؟ اگر تصور می کنید بله بیاید همینجا اعلام بکنید و جای من قرار بگیرید . در هر قسمتی از سایت هم که خواستید من از مهندس دهقان می خوام که شمارو در اون قسمت قرار بده. اگرم چیزی به دست اوردید به ماهم یاد بدید که دفعه بعد هم من هم باقی مدیران، سرمون بی کلاه نمونه!!!
-خیلی از دوستان بودند که بدون چشم داشت مطلب گذاشتند، نام نمی برم چون بسیار اند . می تونید در کتابخانه خودتون یه نگاه بندازید
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=979
ایا همه این ها اومدن این طوری حقشون!!! رو بگیرن!؟ چه جالب!
-بودند کسانی که یهو اومدند و فعالیت کردن و رفتند ولی کم بودند کسانی که مستمر باشند، همین مهندس فاطی جون که جوابتون رو دادند ( با اجازه از ایشون و فقط به علت اینکه در این تاپیک پاسخ شما رو دادند ازشون نام بردم.) مدت هاست که بی چشم داشت فعالیت می کنند و اتفاقا از مدیر شدنشون هم ممکنه مدت خیلی زیادی نگذره ، ولی خوب هست که بدونید نه تنها مدیر شدن ایشون با درخواست از طرف خودشون نبود، بلکه با پیشنهاد سایر دوستان و اصرار مهندس دهقان بود. نه فقط ایشون، بلکه قریب به اتفاق مدیران همین طور بودند، چه در سایت اسکیس چه الان. بحث مدیر ازمایشی هم کم تر از یک سال هست که راه افتاده و خروجی هاش خیلی کم بوده و در مقابل این طیف چیز قابل ذکری نیست. واقعا وقتی انسان این دوگانگی رو نگاه می کنه درمیمونه که چه کنه؟!
-روابط بین برخی از مدیران شده آب شکر ، آب نمک یا هرچی که دوست دارید اسمشو بذارید. ولی وقتی آدم یه سری از مسائل رو می بینه درد خودشو یادش میره و تازه می فهمه درد اصلی هنوز سرش نیومده! خدا آخر عاقب هممون رو ختم بخیر کنه
- به دلیل اینکه ممکن بود فعالیت دوستان نادید گرفته بشه مهندس دهقان بحث مدیر ازمایشی رو راه انداختند که به افراد فعال تعلق می گیره. خب فعال باشید و فعال بمونید تا مدیر ازمایشی بشید . سخت تر از این؟
-اینی که میگید پارتی بازیه به نظرم کاملا حرف درسته و من صد در صد قبول دارم! اینجا کسی مدیر میشه که بتونه برای بقیه مفید باشه به طوری که اطرافیان ازش تشکر کنند و این تشکرها، باعث میشه یه فرد به طور ناخود آگاه مطرح بشه برای مدیریت. پارتی بازیه ولی نه از طرف یک نفر بلکه از طرف بیشتر اعضای فعالی که هستند و کار می کنند و زحمت می کشند و اینجارو با تلاش خودشون درست کردند و میخوان کسی به جمعشون اضافه بشه که غیر از قراردادن فایل ها، یه ویژگی های دیگه ای هم داشته باشه!
-بارها شده برای پست مدیریت در سایت تقاضانامه گذاشته شده . کجا بودید پس شما؟ چرا وقتی که سایت نیاز داشت به نیرو جهت مدیریت کارگروه ها، سایت اسکیس، تالارهای جدیدالتاسیس سایت که با زحمت یک ماهه درست شده بود حاضر نبودید؟ حتی همین الان هم که برای مدیریت تالارها تاپیک ایجاد شده شما اونجا اصلا نظر ندادید! یه راست اومدید اینجا!! ماشالا... اینطور باشه که از یکی دو ماه دیگه مهندس دهقانم فکر کنم باز نسشته بشن :دی
-شاید یک روزی بود که اینجا مجبوربودم از مدیران قدیم و بازنشسته سایت بخوام که فعالیت مجدد بکنن و نذارن سایت خالی بمونه، ولی الان شکر خدا اصلا نیازی به این کار نیست، دوستان اگر برگردند و فعالیت مجدد داشته باشند حتما قدمشون روی چشم ولی خداروشکر اینقدر عضو فعال هستند که دیگه جا واسه ما هم نیست و امیدوارم روز به روز این دوستان بیشتر و بیشتر بشند.
-و مطلب آخر: اینجا تا الان رسم نداشتیم یه نفر بیاد بگه من به این شرط فعالیت می کنم که بیام و این کار رو انجام بدم! اساتید دانشگاهی بودند که به دلیل همین روش و مشی و منش قبولشون نکردیم دیگه باقی مسائل روشن است....
در انتها هم اضافه می کنم این مطالب نه جواب به شما، بلکه یه شرحی دیگه از زاویه ای دیگه بر گذشته سایت بود برای مدیران و اعضای فعال که قاعدتا حق دارند بیشتر در جریان امور باشند. قرار هست که سایت تغییرات عمده ای رو شاهد باشه و این تاپیک مدیران هم آغاز این تغییرات خواهد بود. پس امیدوارم تمامی دوستانی که بی چشم داشت و خالصانه تا به الان فعالیت داشتند، به فعالیت خودشون ادامه بدند و مطمئن باشند از این به بعد حق کسی در سایت از بین نخواهد رفت. هرگاه همچین احساسی کردید با پیام اطلاع رسانی کنید و مطمئن باشید خیلی فوری پاسختون رو دریافت می کنید.
مجدد آرزو می کنم هیچ کسی از دیگران چیزی نخواد بلکه این دیگران باشند که پیشاپیش به همدیگه لطف می کنند که اگر اینطور شود دنیا گلستان می شود...
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط alireza ، sas.mmt ، matata95 ، Saeedm ، haydariyan ، foroogh.r ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۲، ۰۱:۴۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اطلاعیه نیاز به طراح فضای سبز neda220 0 999 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: neda220
  دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی neda220 3 1,951 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۰:۲۷ صبح
Star دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی، ویژه متخصصین حمل و نقل neda220 0 1,223 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۶:۳۸ عصر
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,608 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,191 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,130 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,729 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,230 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: