امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک دردودل صادقانه... کمک
پارسال همچین روزایی خییلی استرس داشتم کنکور ارشد و داده بودم و نگران که خدایا،چی میشه منم قبول شم و به همه آرزو هام برسم فکر می کردم ارشد هم مثل کارشناسی خوب سخت هست ولی از پسش خیلی راحت بر میام آخه درسم که بد نبود خلاصه خدا نظری بهم انداخت و منو با فصل جدیدی از زندگیم آشنا کردو راه و برای پیشرفت بروم باز کرد که به خاطرش روزی هزار مرتبه شکرش می کنم خیلی خوشحال شدم که گفتنی نیست غافل بودم غافل از این که هنوز این اول راهه...
گذشت ترم اول انقدر زرق و برق دانشگاه و دوستای جدیدو زندگی که تو رویاهام واسه خودم توی یه سال ساخته بوذم منو درگیر کرده بود که اصلا نفهمیدم چه جوری گذشت شد ترم دوم همون روزای اول فهمیدم وای دیگه وقت خوشگذرونی و تو عالم دیگه بودن تموم شد
درسا سخت شده بود و من چاره ای جز تند تند خوندن درسا نداشتم و تحویل پروژه ها پدرم و در آورده بود کم کم فهمیدم نه مثل اینکه هیچی بارم نیست هیچی از شهرسازی شهرساز شدن نمی دونم خدا رو شکر درسارو ای بد نمره ای نیاوردم و پاس کردم
اون موقع ها فکر می کردم خوووب رفتم دانشگاه و تموم شد بالاخره ارشدمم می گیرم و با افتخار اعلام میکنم من به اونجایی که می خواستم رسیدمو می رسم
ولیییی الان که تابستون شده و فقط یه فکره که آزارم میده اینه که وای خدایا ترم سه به یه چشم به هم زدن شروع میشه و من میمونمو درسا و کم بودن رک بگم سواد درسی تا تونستم کارای پروژه ها یه جوری تمومش کردم که کسی نفهمه من هیچی از رشتم نمیدونم میترسم می ترسم از روزی که نتونم جمعش کنمو راحت بگم کم بیارم و مسخرم کنن
من عاشق رشتمم و دوست دارم چیزای زیادی یاد بگیرم ،بفهمم، درک کنم تا بتونم مفید باشم هم واسه خودم هم جامعه
حالا یه خواهشی دارم سرتونم درد آوردم از کجا باید شروع کنم ؟چه کار کنم ؟چی بخونم تا درک درستی از رشته ام (ارشد برنامه ریزی منطقه ای) اصلا مفهوم شهرسازی داشته باشم و دروس دانشگاه و بفهمم و فقط پاس کردن در کار نباشه ممنون می شم راهنماییم کنین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، JAVAD4050
ببخشید شما رشتتون غیر مرتبط بوده؟
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
من کاردانی شهرسازی و کارشناسی ترافیک دارم و ارشد شهرسازی ترم 3 هستم

پاسخ
بهتر است کمی تفکیک شده به مسائل نگاه کنیم
تا آنجا که من متوجه شدم 2 مسئله وجود دارد
1-مطالعات و پروژه های ترم 3
2-بالا بردن سطح علمی و مطالعه مرتیط با رشته تحصیلی
یک مورد را هم اضافه میکنم انتخاب موضوع پایان نامه و شروع به کار
در طول تحصیل سعی کنید با ترم بالایی ها ارتباط داشته باشید و جزوه و کتب را پیش از تدریس اساتید مطالعه کنید.
و حتما مطالب را بصورت موضوعی مطالعه کنید کتب و مقالات فارسی و انگلیسی و اینترنت(سرچ موضوعی).تا حرف برای گفتن در مورد موضوعات داشته باشید و هر بار یک موضوع را انتخاب کنید.
در حین مطالعه موضوعاتی که برایتان جالب هستند و یا یک پرسش که فکرتان را مشغول میکند یا یک ایده را جداگانه یادداشت کنید تا بتوانید یک مجموعه از موضوعات برای مقاله و پایان نامه داشته باشید .
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، bahareh. ، elham90 ، sanaz.f ، alireza ، foroogh.r ، kasrak ، Brightness ، sas.mmt ، moni_utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان مشهدی لطفا کمک کنید Mohsenurbanism 0 519 ۱۳۹۵-۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 659 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: sgc
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  الان وقتشه ...تشکر از مهندس تیلور(نام کاربری)بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 0 972 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۸:۴۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کمک فوری در مورد نوپیاده گرایی و دهکده های پیاده amir223 0 614 ۱۳۹۳-۹-۸، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: amir223
  مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 3 2,034 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  موافق با یک طرح ویژه مشاوره هستید؟طرح فایل صوتی مشاوران با سوالات داوطلبین alireza 1 913 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور
Star کمک فوری در مورد منابع درس آمار xperiax1 1 867 ۱۳۹۳-۴-۲۴، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: xperiax1
  لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود. alireza 14 4,543 ۱۳۹۳-۳-۷، ۱۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  امسال (93)هم طراحی شهری دانشگاه آزاد دو مرحله ای است یا در یک روز هر دو آزمون تئوری و alireza 1 920 ۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان