امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی سایت هر هفته یک بار-هفته اول تیر ماه 1392
ســــــــــــــــلام
من با اینکه قبلا عضو شدم ولی امروز به طور جدی مطالبه سایتو مطالعه کردم واقعا فقط میخام تشکر کنم چون خیلی دنبال سوالای مرحله دوم طراحی شهری بودم که تو این سایت پیداش کردم ممنونم
آخرین ارسال های من :

همیشـــــــــــــــــــــه دنبال افرادی که کمترین اهمیـــــــــــــــــــت را در زندگی به ما می دهند می دویم. چرا به این کار پایان ندهیم و اطرافمان را نگاه نکنیم تا ببینیم چه کسانی دنبال ما می دونـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    ممنون از شما که به افزایش علم و کمک در بهتر متوجه شدن مسائل شهرسازی تلاش می کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,418 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
      اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
      مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,624 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
      اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان