امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی سایت هر هفته یک بار-هفته اول تیر ماه 1392
من با پیشنهاد تالار یا انجمن.... در هفته ای که گذشت خیلی موافقم چون خودش ی جورایی نشون دهنده قوت ها و ضعف هاست..

بابت کلاس gis هم من به شخصه بابت تاخیر از همه معذرت میخوام انشالا به زودی شروع میشه..

تنها مشکلی که من میبینم فعالیت تعداد کمی از اعضاست که دلیلش واسه خود من کاملا نامعلومه!!!

و امیدوارم سایت هر روز بیشتر از روز قبل پیشرفت کنه..
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، armangostar
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۵۴ صبح)sas.mmt نوشته است: تنها مشکلی که من میبینم فعالیت تعداد کمی از اعضاست که دلیلش واسه خود من کاملا نامعلومه!!!
سلام
در اون تاپیک تعداد به حد نصاب رسید و خیلی هم مشتاق بودند و تاخیر باعث میشه اعتماد به سایت کمرنگ بشه متاسفانه این جور قول دادن ها باید همراه با مسئولیت پذیری باشه که کوتاهی در انجام آن برای سایت سنگین تمام میشه
الان شما مهندس دمنتور را ببینید با اینکه شاید یکی دو نفر هم باهاشون همراه نیستند ولی کارشون را انجام میدهند و هر روز یا دو روز مطالب را آپ میکنند و این میشه موفقیت و جلب اعتماد.
اگر کاری را نمی خواهید انجام دهید شروع نکنید.
من برای اینکه سایت پویا بشه 2 شب تا ساعت 4 بیدار بودم و آزمون را برگزار کردم و به همه داوطلبین تک تک پیام دادم و ...
لطفا در مورد کلاس جی آی اس امروز مشخص کنید با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98 ، dementor ، JAVAD4050 ، armangostar
پیشنهاد من برای بهتر شدن سایت اینه که چگونه تو سایت به کارشناسی ارشد توجه میشه به دکترا هم توجه بشه چون الان دو سال قبل بچههایی قدیمی ایران شهرساز که ارشد قبول شدن الان به فکر دکترا هستند و زمانی میتوانند این افراد فعالیت خوبی داشته باشند که در سایت به ان توجه بشود به نظر من اقای دهقان باید هر چه زودتر ما تشکیل یک گروه برای ازمون دکترا را هم بدهیم وا زامروز هم شروع کنیم فکر میکنم دیر باشه اگه این کار را بکنیم چگونه توانستیم جزوه هایی را به بچه ها برای ازمون ارشد بدیم میتوانیم با این تبلیغات جزوه های دکترا را هم گیر بیاریم و در اختیار دوستان قرار دهیم که این خود به بازگشت و فعالیت اضا خیلی کمک میکنه امیدوارم نظراتی که میدیم مورد مطالعه قرار بگیره و ساده ازش رد نشیم منم قول میدم ازز امروز نسبت به ساییت مثبت فکر کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness
اره به نظر منم یکی از دلایلی که باعث میشه اعضا و مدیران قبلی در سایت فعالیت کمتری داشته باشن همین موضوع هس که برا خود منم اتفاق افتاد قبل از اینکه مدرک کارشناسی رو بگیرم فعالیت قابل قبولی داشتم ولی پس از این مرحله انگیزه کمتر شد
پیشنهاد

به نظر من حالا دیگه باید به فکر ارتقا سایت باشیم
دوره کارشناسی

دوره ارشد
دوره دکترا

و در کنار این مراحل
آزمون های آنلاین ایرانشهر ساز در همه دوره ها

البته از دوستان معذرت میخام که این موضوعات رو اینجا مطرح کردم موضوعش پیش اومد منم گفتم دیگه11
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness
با سلام خدمت مدیریت سایت و همه دوستان گلم، در ابتدای درست شدن سایت که خود من وارد شده بودم سایت با کاستیهای زیادی مواجه بود در بیشتر زمینه ها از لحاظ آموزش نرم افزارهای کاربردی، بحث علمی، وجود جزوات و کتابها و فایل های مهم دچار کمبود بود به مرور زمان بیشتر نقایص با کمک مدیریت سایت و دوستان بزرگوار این مشکلات برطرف شد قبلا هم در جاهای مختلف گفته بودم کمتر سایتی شهرسازی در ایران است که این همه فایل و جزوه داشته باشد پیشنهاد من به دوستانی که زمینه آموزش نرم فزار از جمله gis اطلاعاتی دارند در اختیار دیگر دوستان بگذارند کار مدیریت سایت هم در این چند سال از آغاز تا کنون عالی بوده همچنین از تمام مدیران قدیمی و حال که زحمات زیادی برای این سایت کشیده اند تشکر فراوان دارم
آخرین ارسال های من :

خوشبختي ما در سه جمله است :

تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا

ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم:

حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، ماراویا ، alireza ، arshadememari ، simamehdinezhad
(۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۱۵ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۵۴ صبح)sas.mmt نوشته است: تنها مشکلی که من میبینم فعالیت تعداد کمی از اعضاست که دلیلش واسه خود من کاملا نامعلومه!!!
سلام
در اون تاپیک تعداد به حد نصاب رسید و خیلی هم مشتاق بودند و تاخیر باعث میشه اعتماد به سایت کمرنگ بشه متاسفانه این جور قول دادن ها باید همراه با مسئولیت پذیری باشه که کوتاهی در انجام آن برای سایت سنگین تمام میشه
الان شما مهندس دمنتور را ببینید با اینکه شاید یکی دو نفر هم باهاشون همراه نیستند ولی کارشون را انجام میدهند و هر روز یا دو روز مطالب را آپ میکنند و این میشه موفقیت و جلب اعتماد.
اگر کاری را نمی خواهید انجام دهید شروع نکنید.
من برای اینکه سایت پویا بشه 2 شب تا ساعت 4 بیدار بودم و آزمون را برگزار کردم و به همه داوطلبین تک تک پیام دادم و ...
لطفا در مورد کلاس جی آی اس امروز مشخص کنید با تشکر
با سلام مهندس من ایتدا از اینکه تو ایران شهرساز کمرنگ شدم معذرت میخوام و پیاماتونو ندیدم این دلیلش همین مشغله کاری که خودتون فرمودینه یکی هم اینکه بیشتر تو ایران معمار و ایران اسکیس میخوام فعالیت کنم و برای بهبودش فکرهایی هم کردمه و از طرفی هم میخوام بگم نه که من رشته ام شهرسازی نیست
شاید بعضی هام مثل من باشن ولی این دلیلش این نیست که نخوام بلکه یه کم اولویت با سایت های ایران معمارو ایناست و چون آگاهی زیاد در رابطه با شهرسازی ندارم ولذا تو آزموناتون میخوام که شرکت کنم اما ایکاش اگه میتونین توی خود همین ایران شهرساز هم چون سایت اصلی مونه و بیشتر اعضا از این طریق عضو میشن برای همین میگم آزمون های معماری رو هم قرار بدین تا دوستان دیگه رشته مرتبط با شهرسازی و معماری بتونن رغبت نشون بدن این شاید نظر دیگر اعضا هم باشه و همینطور نشریه ها و فصلنامه ها هم خوبه اینارو هم یه کم متفاوتش کنین بطوریکه اطلاع رسانی ها رو خوب اگه برسونین مثلا به شماره مبایل ها اس کنین مهلت و تاریخ نشریه ها رو و اگه میتونین مثل همین همایش ها محورهایی رو در رابطه با شهرسازی و معماری مطرح کنین که یه کم موضوعات به دست بیاد و جدی گرفته بشه هرچند که بخدا طی اون گرفتاری ها من خودم نتونستم این نشریه ها رو همراهی کنم اما مطمئنم که همیشه دلم میخواد به این موضوع برسم و خواهم توانست اون موقع یه کم موضوع و مفاله هم داشتم اما فرمتش رو فرصت نکردم که با مال نشریه ها اصلاح کنم چون باید کمترش میکردم و نیاز به جمع بندی داشت قول میدم یه روزی این ناراحتی ها رو جبران کنم و بتونم کاربر مفیدی در این رابطه باشم.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
من با مهندس قربانی موافقم .با وجود اینکه این یک سایت شهرسازیه ولی خیلی از بچه های معماری هم تو اون حضور دارن و این که بتونین به اونها توجه بیشتر هم بشه خیلی خوبه و نشون بدیم که همه رشته های مرتبط با شهرسازی یه جایی تو سایت دارن با فعالیتهایی مثل برگزار کردن آزمونهای آنلاین معماری!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، armangostar
شما مهندس گرامی لطف دارین من اینو از جانب همه کسایی که هم حرف من بودن گفتن و گرنه مختص خودم نبود البته نمیدونم تا چه اندازه درست بود فقط چون خودم به عنوان معمار اینطور فکر میکردم گفتم که دیگر معماران نیز شاید همینطور فکر کنن حال اگه کوتاهی یا جسارت شده باشد هم از همه معماران و یا فرق نمیکند دیگر دوستای شهرسازمون معذرت میخوام چون به عقیده من معماران و شهرسازان باهم تفاوتی ندارن فقط تفاوتشان در اندک معلوماتشان به خاطر تنوعی هست که دارن در غیر این صورت همه یکسانند. امیدوارم با اینکه این یه سایت شهرسازیه به همکاران و مهندسین گرامی شهرساز بر نخوره. باز هم تشکر از همه دوستان که خواندن این مطلب رو حتی برای لحظه ای تحمل کردن.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۵۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: پیشنهاد من برای بهتر شدن سایت اینه که چگونه تو سایت به کارشناسی ارشد توجه میشه به دکترا هم توجه بشه چون الان دو سال قبل بچههایی قدیمی ایران شهرساز که ارشد قبول شدن الان به فکر دکترا هستند و زمانی میتوانند این افراد فعالیت خوبی داشته باشند که در سایت به ان توجه بشود به نظر من اقای دهقان باید هر چه زودتر ما تشکیل یک گروه برای ازمون دکترا را هم بدهیم وا زامروز هم شروع کنیم فکر میکنم دیر باشه اگه این کار را بکنیم چگونه توانستیم جزوه هایی را به بچه ها برای ازمون ارشد بدیم میتوانیم با این تبلیغات جزوه های دکترا را هم گیر بیاریم و در اختیار دوستان قرار دهیم که این خود به بازگشت و فعالیت اضا خیلی کمک میکنه امیدوارم نظراتی که میدیم مورد مطالعه قرار بگیره و ساده ازش رد نشیم منم قول میدم ازز امروز نسبت به ساییت مثبت فکر کنم
دقیقا درسته من هم بانظرتون موافقم فکر عالیه میشه برای بچه های دکترا نیز مشاوره داد یا جزوات در اختیارشون قرار داد تا بتونن خودشونو بسنجن و برای دکتری آماده بشن

پاسخ
من امروز که می ببنم این سایت خیلی خوب داره پیش میره و انگار اعضای فعال زیادی توش کار می کنن و گروههای بیشتری میگیره و می خوام بگم مهندس از اینکه سایت ایران معمار و اسکیس معماری رو هم تو این اسیت قرار داده و مستقیما آدرس دادین خیلی خوب شده اینکه هر کسی میتونه اول تو ایران شهرساز بیاد و ضمنا اینجوری ایران شهرساز هم با اینکه اگه یکی نخواد هم که به این سایت سر بزنه حداقل اگه از این طریق وارد بشه میتونه ایران شهرساز رو هم یه تک پا ببینه بعد به سایت ایران معمار و یا اسکیس بره این خیلی خوبه من از ایده خیلی خوشم اومد مطمئنم دیگر دوستان هم با این فکر موافقند.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، mahan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,330 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,416 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,624 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان